


Podczas Europejskiego Tygodnia Młodzieży w dniach 24-04.2026-01.05.2025 po raz kolejny nasi zawodnicy klubu UKS Clan Ostrołęka promując aktywność fizyczną biorą udział w Biegu Erasmusa w formule zdalnej:
Tym razem aż cztery drużyny z naszego klubu uczestniczą w Biegu. Zadaniem drużyny cztero- osobowej jest pokonanie jak najdłuższego dystansu w ciągu jednej godziny, a każdy uczestnik z 4-osobowej drużyny ma pokonać jak najdłuższy dystans w ciągu 15 minut.
W dniu dzisiejszym 25.04.2026 wystartowały trzy drużyny w kategorii:
Szkoły Podstawowe: z numerem 299 A Małgosia Rolka, B Amelia Bytomska, C Laura Kalinowska, D Marysia Kalinowska,
Szkoły Ponadpodstawowe : z numerem 451 A Wiktoria Laskowska, B Mikołaj Bursiewicz, C Małgosia Ochtera D Franciszek Kwaśny
Dorośli: z numerem 439 A Ewa Ochtera, B Halina Pierzchała, C Magdalena Wawrzeńczak, D Paweł Kobrzeniecki
W dniu 1.05.2026 Dorośli: z numerem 168 C Elżbieta Bożomańska, B Agnieszka Kalinowska, A Daniel Kalinowski i D Jerzy Bakuła.
BRAWO !
POWODZENIA !












