Zapraszamy na zajęcia lekkoatletyczne

Zapraszamy na zajęcia lekkoatletyczne:

→  ogólnorozwojowe,

→ ukierunkowane na naukę i doskonalenie umiejętności technicznych i taktycznych w wybranych konkurencjach lekkoatletycznych,

→ testy sprawności fizycznej (Test Coopera, MTSF, TSF ),

→  testy specjalistyczne,

→ testy, sprawdziany,

→ udział w zawodach lekkoatletycznych,

→ uzupełniająco inne formy aktywności sportowej.

Spotykamy się na obiektach sportowych II LO w Ostrołęce ul. Traugutta 2 oraz na obiektach sportowych MZOTT i T – stadionie miejskim i w Hali sportowej A. Gołasia w Ostrołęce. Ćwiczymy również na terenach zielonych miasta Ostrołęki i okolic. Plan zajęć: wtorki, czwartki,  (piątek, sobota lub niedziela w zależności od zawodów) godz. 16-18. W okresie wakacji w/g odmiennego skumulowanego harmonogramu.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 506799655   602711305  e-mail: clan.lekkoatletyka@gmail.com

Wnioski przynależności klubowej do pobrania w zakładce DOKUMENTY na stronie internetowej klubu.

Zajęcia realizowane w ramach dotacji z Urzędu Miasta Ostrołęki oraz „Programu „Klub” 2018″ z Ministerstwa Sportu i Turystyki

Trenerzy UKS Clan