Imprezy sportowe

IX Ostrołęcki Bieg Papieski 2 kwietnia 2023 (zapisy)

W Niedzielę Palmową 2 kwietnia 2023 r. zapraszamy na IX Ostrołęcki Bieg Papieski w hołdzie Wielkiemu Polakowi, św. Janowi Pawłowi II, Patronowi Ostrołęki.
Poprzez Bieg uczcijmy naszego Polaka Papieża w osiemnastą rocznicę Jego śmierci, bo pamięć o Nim dla nas jest zawsze żywa.

Bieg będzie wiódł ulicami Starego Miasta Ostrołęki po malowniczych i historycznych miejscach Ostrołęki.

Start i meta usytuowane przy pomniku Jana Pawła II przy Kościele Farnym, ul. Szwedzka 2

Regulamin-BP-2023 Pobierz

Mapa trasy Biegu Pobierz

ZAPISY TUTAJ lub na stronie firmy pomiaru czasu TIME4S, który po raz kolejny zapewnia Galeria Bursztynowa w Ostrołęce.

Zapisy do czwartku 3o.03. 2023 r. lub do wyczerpania limitu miejsc.

UWAGA ! Odbiór numerów startowych w dniu zawodów w godzinach 11:00-14:00. W przypadku rezygnacji lub niemożności odbioru numeru do wyznaczonego czasu prosimy o poinformowanie Organizatora smsem (506799655 lub 502038597). Nieodebrane numery startowe do godziny 13:30 przepadają.
Najlepszych czekają atrakcyjne wyróżnienia w kategorii Open Kobiet i Mężczyzn, w kategoriach wiekowych oraz najstarszego i najmłodszego uczestnika Biegu.

Program minutowy:

11:00-14:00 Otwarcie biura zawodów (namiot na placu przy Kościele pw. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce od strony parkingu: weryfikacja zawodników, odbiór numerów startowych).

13:00 Msza święta w intencji uczestników i organizatorów.

14:00 Rozgrzewka

14:30 Oficjalne otwarcie

14:40 Powitanie zawodników na linii startu

14:45 Start VIII Ostrołęckiego Biegu Papieskiego (3 km)

15:15 Zakończenie biegu

ok.15:30 Ogłoszenie wyników, wręczenie wyróżnień i nagród

15:45 Zakończenie imprezy

UWAGA ! W związku z organizowanymi zawodami wprowadzona będzie tymczasowa organizacja ruchu na czas Biegu, zatwierdzona przez Prezydenta Ostrołęki.
Przepraszamy za utrudnienia w ruchu drogowym na terenie Ostrołęki w niedzielę 2 kwietnia 2023 w godzinach 14:45-15:15.

Serdecznie zapraszamy!

UKS Clan Ostrołęka i społeczność II O im. C.K. Norwida wraz z wieloma podmiotami i instytucjami

Ruszyła rejestracja na Test Coopera w Ostrołęce

ZAPISY TUTAJ

Poświęć 12 minut i sprawdź swoją kondycję fizyczną w Jesiennym Teście Coopera, który odbędzie się 24 września 2022 roku na stadionie miejskim w Ostrołęce.
Test skierowany jest do Wszystkich, zarówno do doświadczonych, jak i początkujących zawodników, nie zależnie od wieku, pochodzenia społecznego, czy też sprawności fizycznej.
Można biec, truchtać, maszerować, byleby na nogach.
Jeżeli uczestniczyłeś już w teście wcześniej przyjdź i spróbuj pobić swój dotychczasowy wynik
Włączmy się do ogólnopolskiej akcji badania poziomu wydolności www.testcoopera.pl oraz ogólnoeuropejskiej akcji #BeActive, aby poprawić swoje zdrowie fizyczne, psychiczne i zintegrować się społecznie.
Udział w Teście jest nieodpłatny
Najlepszych czekają nagrody niespodzianki. Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat z wynikiem Testu i pamiątkowy numer startowy.
Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem Testu!
UWAGA ! Wypełnij stosowną Deklarację i złóż w biurze zawodów, niepełnoletni składają deklarację podpisaną przez rodziców/prawnych opiekunów.
Zgłoszenia potrwają do 22 września 2022 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych w systemie zawodników istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów. Weryfikacja uczestników (potwierdzenie zgłoszenia) w biurze zawodów najpóźniej 60 minut przed godziną startu, na którą dokona się rezerwacji zgłoszenia. Nie potwierdzone rezerwacje przepadają.
Program minutowy:
9:00 – Otwarcie biura zawodów (weryfikacja zawodników, odbiór numerów startowych)
10:00 – Oficjalne otwarcie, powitanie zawodników. Start pierwszego biegu najmłodszych z rodzicami; kolejne biegi odbywać się będą co 30 min.; wręczenie certyfikatów i wyróżnień nastąpi bezpośrednio po każdym biegu.
10:30 – Bieg najmłodszych z rodzicami
11:00 – Bieg dzieci i młodzieży
11:30; 12:00 – Biegi OPEN
12:30 – Bieg Norwidowski 13:00 – Bieg po rekord
13:30 – Bieg Solidarności
14:00 ­­- Zakończenie imprezy, podsumowanie, wyróżnienie zwycięzców Testu Coopera oraz testów sprawnościowych i konkursów przeprowadzanych na bezpłatnych zajęciach lekkoatletycznych z UKS Clan.       
Patronat: Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik
Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki,
Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł,
Dyrektor Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego wraz ze Szkołą Promocji Zdrowia w Ostrołęce Paweł Rafał Natkowski.
Narodowy koordynator: Ministerstwo Sportu i Turystyki
Serdecznie zapraszamy w imieniu partnerów i współorganizatorów.
Do zobaczenia na bieżni !
Organizator
UKS Clan Ostrołęka
 

VIII Ostrołęcki Bieg Papieski 2022

Zapraszamy na VIII Ostrołęcki Bieg Papieski, który w tym roku odbędzie się w niedzielę Palmową 10 kwietnia.

3-kilometrowa trasa Biegu będzie wiodła tradycyjnie ulicami Starego Miasta po malowniczych i historycznych miejscach Ostrołęki, Start i meta przy pomniku Jana Pawła II przy ostrołęckiej Farze. ( 24 rocznica Jego wyboru na Papieża (16 października 1978),  ósma rocznica Jego kanonizacji (27 kwietnia 2014), 102 rocznicę urodzin (18. maj 1920), siedemnasta rocznica śmierci (2 kwietnia 2005), 31 rocznica (4-5 czerwca 1991) Jego pobytu w naszej Diecezji Łomżyńskiej.

Serdecznie zapraszamy zarówno doświadczonych zawodników, jak i tych, którzy po raz pierwszy chcieliby spróbować swoich sił na tym dystansie, by właśnie w ten sposób poprzez Bieg uczcić naszego rodaka Papieża św. Jana Pawła II, Patrona Ostrołęki.

Patronat nad imprezą objęli Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik, Przewodniczący Rady Miasta Wojciech Zarzycki i Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł.

 ZAPISY już ruszyły, liczba miejsc ograniczona liczy się kolejność zgłoszeń, W przypadku wolnych miejsc będzie możliwość zapisu również na miejscu. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie organizatora UKS Clan Ostrołęka  lub firmy protimer – elektronicznego pomiaru czasu Biegu, który po raz kolejny zapewnia Galeria Bursztynowa.

i złóż w biurze zawodów, niepełnoletnich obowiązuje oświadczenie rodzica/prawnego opiekuna.

ZAPRASZAMY !

Organizatorzy, Współorganizatorzy, Partnerzy.

MIKOŁAJKI NA SPORTOWO z UKS Clan 2021

Akcja Mikołajki na sportowo na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce odbywa się na zajęciach klubu finansowanych w ramach Programu Klub 2021 i na zajęciach pozalekcyjnych WF z AWF z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz w ramach zajęć szkoleniowych finansowanych z Miasta Ostrołęki.

TEST COOPERA DLA WSZYSTKICH W OSTROŁĘCE 25  WRZEŚNIA 2021 ROKU PODCZAS ETS

Poświęć 12 minut i sprawdź swoją kondycję fizyczną w Jesiennym Teście, który odbędzie się 25 września 2021 roku na stadionie miejskim w Ostrołęce przy ul. Witosa 1 podczas Europejskiego Tygodnia Sportu (ETS).Test skierowany jest do Wszystkich zarówno do doświadczonych jak i początkujących zawodników, nie zależnie od wieku, pochodzenia społecznego, czy też sprawności fizycznej. Można biec, truchtać, maszerować, byleby na nogach.                            

Jeżeli uczestniczyłeś już w teście wcześniej przyjdź i spróbuj pobić swój dotychczasowy wynik.  

Bądźmy aktywni przez cały rok, aby poprawić swoje zdrowie fizyczne, psychiczne i zintegrować się społecznie.

Włączmy się do ogólnoeuropejskiej akcji #BeActive (Bądź aktywny) w Europejskim Tygodniu Sportu odbywającego się w dniach 23-30 września 2021 roku. Zapraszamy na stadion miejski w sobotę 25 września 2021 r.

Udział w Teście jest nieodpłatny

Uczestników Testu czekają nagrody niespodzianki. Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat z wynikiem Testu, pamiątkowy numer startowy oraz butelkę wody.

UWAGA ! Wypełnij stosowną deklarację

i złóż w biurze zawodów, niepełnoletni składają deklarację podpisaną przez rodziców/prawnych opiekunów.

Zgłoszenia TUTAJ  przyjmowane będą od 20 sierpnia do 23 września 2021 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych w systemie zawodników istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów. Weryfikacja uczestników (potwierdzenie zgłoszenia) w biurze zawodów najpóźniej 60 minut przed godziną startu, na którą dokona się rezerwacji zgłoszenia. Nie potwierdzone rezerwacje przepadają.

Program minutowy:

9:00 – Otwarcie biura zawodów (weryfikacja zawodników, odbiór numerów startowych)                                                                                                                                                                                                                                                           10:00 – Oficjalne otwarcie, powitanie zawodników. Start pierwszego biegu; kolejne biegi odbywać się będą co 30 min.; wręczenie certyfikatów i wyróżnień nastąpi bezpośrednio po każdym biegu.

10:30 – Bieg najmłodszych z rodzicami

11:00 – Bieg dzieci i młodzieży

11:30; 12:00 – Biegi OPEN

12:30 – Bieg Norwidowski                                                                                                                                                                                        13:00 – Bieg po rekord

13:30 –  Bieg Solidarności                                             

14:00 Zakończenie imprezy, podsumowanie, wyróżnienie zwycięzców Testu Coopera oraz testów sprawnościowych i zawodów przeprowadzonych podczas Narodowego Dnia Sportu (NDS) i Europejskiego Tygodnia Sportu (ETS).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

UKS Clan Ostrołęka

Do zobaczenia !

Ruszaja zapisy na VII Ostrołęcki Bieg Papieski 2021

„Potencjał ukryty w sporcie sprawia, że jest on szczególnie ważnym narzędziem integralnego rozwoju człowieka oraz czynnikiem niezwykle przydatnym w procesie budowania społeczeństwa bardziej ludzkiego”.

Jan Paweł II

Ruszają zapisy na VII Ostrołęcki Bieg Papieski, planowany 6 czerwca 2021.

Spotkajmy się, aby oddać hołd wielkiemu Polakowi św. Janowi Pawłowi II, Patronowi Ostrołęki:

–  w 43 rocznicę Jego wyboru na Papieża (16 października 1978),

– w 7 rocznicę kanonizacji (27 kwietnia 2014),

– 101 rocznicę urodzin (18 maj 1920),

–  16 rocznicę śmierci (2 kwietnia 2005)

 – 30 rocznicę (Łomża, 4-5 czerwca 1991) Jego pobytu  w naszej Diecezji Łomżyńskiej.

Przemierzmy wspólnie 3-kilometrową trasę ulicami Starego Miasta. Start i meta przy pomniku Jana Pawła II przy ostrołęckiej Farze.

Udział w biegu jest nieodpłatny. Limit osób startujących zależny będzie od wytycznych dotyczących obostrzeń wynikających z pandemii, decyduje kolejność zgłoszeń. Obowiązek zakrywania nosa i ust według wytycznych w związku z pandemią, konieczność posiadania maseczki w biurze zawodów oraz w miejscu startu.

Regulamin, program imprezy i stosowne oświadczenie – Pobierz

Mapa trasy – Pobierz.

ZAPISY TUTAJ lub na stronie www.protimer.pl – elektronicznego pomiaru czasu, który po raz kolejny zapewnia Galeria Bursztynowa w Ostrołęce. Zapisy potrwają do 3 czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc, w przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych uczestników, będzie możliwość zapisu na miejscu w dniu zawodów.

Serdecznie zapraszamy zarówno doświadczonych zawodników, jak i tych, którzy po raz pierwszy chcą spróbować swoich sił na tym dystansie, by właśnie w ten sposób, poprzez Bieg uczcić naszego rodaka Papieża św. Jana Pawła II, Patrona Ostrołęki.

Organizator

UKS Clan Ostrołęka we wspólpracy z wieloma podmiotami i instytucjami.

Mikołajki na sportowo” z UKS Clan inaczej w tym roku.

ZAPROSZENIE i PROGRAM Pobierz

W tym roku  Akcja Mikołajkowa na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce odbędzie się na zajęciach klubu, potrwa od 24 listopada 2020 r. do 17 grudnia 2020 r. w godzinach 15:30 -17:00:

w poniedziałki (stadion miejski), wtorki  i czwartki  (sala gimnastyczna II LO)

Zabierz ze sobą strój i obuwie sportowe, czapkę Mikołaja oraz stosowną deklarację uczestnictwa:

Oświadczenie – rodzica Pobierz

Oświadczenie – zawodnika Pobierz

 Zapraszamy na zajęcia, podczas których będzie można sprawdzić się w wielu  konkurencjach sportowo – rekreacyjnych.  Najlepszych czekają wyróżnienia.

Zapoznaj się koniecznie z Regulaminem naszej imprezy charytatywnej

Zabierz też ze sobą UPOMINEK (m. in. artykuły szkolne, maskotki, gry planszowe, słodycze, zabawki)którym chciałbyś obdarować dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce.

Do zobaczenia!

W najbliższą niedzielę VI Ostrołęcki Bieg Papieski. Zapraszamy.  

 

 ZAPISY TUTAJ

Już w najbliższą niedzielę 11 października 2020 r. o godz. 14.45 wyruszy VI Ostrołęcki Bieg Papieski  ku czci Papieża św. Jana Pawła II, Patrona Ostrołęki. To już szósta edycja upamiętniająca w tym roku 100 rocznicę urodzin Papieża Polaka, 6 rocznicę Jego kanonizacji i 15. rocznicę śmierci.                                                     

Bieg odbędzie się pod patronatem Prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika i Starosty Ostrołęckiego Stanisława Kubła

Trzykilometrowa TRASA  Biegu będzie wiodła  ulicami Starego Miasta: Szwedzką, dołem wzdłuż ulicy Spacerowej, Staromostową, pl. gen. Józefa Bema, Bartosza Głowackiego, Wiktora Gomulickiego, Stanisława Staszica, gen. Ludwika Bogusławskiego, Mikołaja Kopernika do ulicy Bartosza Głowackiego i powrót tą samą trasą (w załączniku mapa trasy). Start i meta biegu usytuowane będą przy pomniku Papieża Jana Pawła II, przy Kościele pw. Nawiedzenia NMP  w Ostrołęce (ul. Szwedzka 2).

Na uczestników Biegu czekają pamiątkowe medale z wizerunkiem Papieża św. Jana Pawła II.

Program minutowy:

 10.00-14.00 Otwarcie biura zawodów (namiot na placu przy Kościele Farnym ul. Szwedzka 2 od strony parkingu): weryfikacja zawodników, odbiór numerów startowych po złożeniu OŚWIADCZENIA ( w załączniku), 

UWAGA! Niepełnoletni składają OŚWIADCZENIA podpisane przez  rodziców.                        13.00  Msza święta w intencji uczestników i organizatorów,

14:00  Rozgrzewka,

14:30  Oficjalne otwarcie,

14:40  Powitanie zawodników na linii startu,

14:45  Start V Ostrołęckiego Biegu Papieskiego (3 km),

15:15  Zakończenie biegu, 

ok.15:30  Ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów, medali i nagród,

15:45  Zakończenie imprezy.

W związku z organizowanymi zawodami wprowadzona będzie tymczasowa organizacja ruchu na czas Biegu, zatwierdzona przez Prezydenta Ostrołęki. Przepraszamy za utrudnienia w ruchu drogowym na terenie Ostrołęki w godzinach 14:45-15:15.

Organizator UKS „CLAN” Ostrołęka

Serdecznie zapraszamy!

 

TEST COOPERA DLA WSZYSTKICH W OSTROŁĘCE 26  WRZEŚNIA 2020 ROKU PODCZAS EUROPEJSKIEGO TYGODNIA SPORTU

 ZAPISY  Poświęć 12 minut i sprawdź swoją kondycję fizyczną w Jesiennym Teście, który odbędzie się 26 września 2020 roku na stadionie miejskim w Ostrołęce przy ul. Witosa 1 podczas Europejskiego Tygodnia Sportu (ETS). Test skierowany jest do Wszystkich zarówno do doświadczonych zawodników, jak i początkujących, również do tych, którzy może właśnie tutaj rozpoczną swoją przygodę ze sportem. Jeżeli uczestniczyłeś już w teście wcześniej przyjdź i spróbuj pobić swój dotychczasowy wynik. Aby test był wiarygodny nie trzeba bać się zmęczyć. Można biec, truchtać, maszerować, byleby na nogach. Starać się utrzymać w miarę jednakowe tempo. Przed testem należy dobrze się rozgrzać, aby przegotować swój organizm do wysiłku.

Włącz się do ogólnoeuropejskiej akcji #BeActive (Bądź aktywny) w Europejskim Tygodniu Sportu odbywającego się w 40 krajach Europy w dniach 23-30 września 2020 roku.

Udział w Teście jest nieodpłatny

Uczestników Testu czekają nagrody niespodzianki. Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat z wynikiem Testu, pamiątkowy numer startowy oraz butelkę wody.

Koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM Testu!

UWAGA ! Wypełnij załączoną DEKLARACJĘ i złóż w biurze zawodów, niepełnoletni składają deklarację podpisaną przez rodziców/prawnych opiekunów.

Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane są od 20 sierpnia do 24 września 2020 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych w systemie zawodników istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów. Weryfikacja uczestników (potwierdzenie zgłoszenia) w biurze zawodów najpóźniej 60 minut przed godziną startu, na którą dokona się rezerwacji zgłoszenia. Nie potwierdzone rezerwacje przepadają.

Program minutowy:

9:00 – 14:00 Otwarcie biura zawodów ( weryfikacja uczestników, odbiór numerów startowych)

10:00 Oficjalne otwarcie, powitanie zawodników (Start pierwszego biegu, kolejne biegi odbywać się będą co 30 minut; wręczenie certyfikatów nastąpi bezpośredni po każdym biegu.

10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami (Bezpośrednio po biegu wyróżnienie najmłodszego uczestnika biegu)

11:00 Bieg dzieci i młodzieży

11:30, 12:00, 12:30 Biegi OPEN

13:00 Bieg po rekord

13:30 Start „Biegu Solidarności” kończacy wszystkie testy.

14:00 Zakończenie imprezy, podsumowanie, wyróżnienie zwycięzców Testu Coopera oraz testów sprawnościowych przeprowadzonych na zajęciach lekkoatletycznych UKS Clan podczas Europejskiego Tygodnia Sportu (ETS).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

UKS Clan Ostrołęka

Do zobaczenia !

MIKOŁAJKI NA SPORTOWO 2019

ZAPROSZENIE

Ruszyły ZAPISY na IX edycję imprezy charytatywnej Mikołajki na sportowo na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce oraz Polaków na Ukrainie

Impreza odbędzie się 6 grudnia 2019 roku w Hali i przy Hali Widowiskowo-Sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce w godzinach 9:00-14:00

W programie przewidziane są konkurencje sportowo-rekreacyjne: bieg na 30m, bieg na 30m przez płotki, pchnięcie kulą, pięcioskok, zwis na drążku nachwytem na ugiętych rękach, koszykówka indywidualnie, bieg na 1000m w czapce Mikołaja (przy hali). Będzie można zmierzyć sobie ciśnienie oraz zapoznać się z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej na fantomach prezentowanej przez Grupę Ratowniczą Pomocy Rodzinom Nadzieja w Ostrołęce.

Można wygrać nagrody! Wyróżnienia dla zwycięzców w /w konkurencjach w kategoriach wiekowych: K/M 2007 i młodsi, 2006-2004, 2003-2000,1999 i starsi.

Uwaga! Zapoznaj się z Regulaminem imprezy, wypełnij i zabierz ze sobą stosowną DEKLARACJĘ, uczestnicy niepełnoletni podpisaną DEKLARACJĘ przez roziców/prawnych opiekunów, uczestnicy pełnoletni DEKLARACJĘ zawodnika. Orientacyjny program minutowy w regulaminie.

Patronat honorowy: Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik

Patronat indywidualny: Przewodniczący Rady Miasta Wojciech Zarzycki, Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł, Przewodniczący NSZZ Solidarność PO iW Region Mazowsze Oddział w Ostrołęce Aleksander Zawalich.

Partnerzy i Współorganizatorzy: Miasto Ostrołęka, Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, II LO im. C.K.Norwida w Ostrołęce, NSZZ Solidarność Oddział  Ostrołęka, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce, Sklep Sportowy Decathlon w Ostrołęce, Grupa Ratownicza Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Nadzieja Oddział w Ostrołęce.                             

Obowiązuje strój i obuwie sportowe (obuwie na zmianę, którzy biegają 1000 m przy hali) oraz czapka Mikołaja.

Zabierz ze sobą UPOMINEK, którym chciałbyś obdarować dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce oraz rodziny Polaków mieszkających na Ukrainie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!