Rekordy UKS „Clan”

 Rekordy kobiet

LPZawodniczka (rocznik) Konkurencja (kateg. wiekowa)SzkolaWynikData i miejsceUczestnik zawodów mistrzowskich
1Zacharek Agnieszka (1994)60m J. ml. U18II LO Ostroleka8,59sAWF Warszawa, 09.01.2011
2Wójtowicz Paula (2002) Kaliszewska Lucja (2005) Julia Olbrys (06) 60m Dz.st U14 SP6 O-ka SP10 O-ka SP5 O-ka 9.43 s 9,28 s 9,17 sAWF Warszawa, 17.01.2015 AWF W-wa, 13.01.2018 AWF W-wa 26.01.2019
3Taradejna Anna (1992) 60m J. U20II LO Ostroleka8,95sAWF Warszawa, 09.01.2010
4Zylka Anna (1996) Martyna Oleksiak 60m Ml. U16 STO O-ka SP 5 O-ka 9,80 s 9,76 sAWF W-wa, 09.01.2011 AWF W-wa 26.01.2019
5Rutkowska Aleksandra (02) Olbrys Julia (06)60m Dzieci ml. U12 SP6 Ostroleka SP5 Ostroleka10,02s 9,21Siedlce, 05.06.2013 Teresin 09.06. 2018
6Bialobrzewska Eliza (1996)60m ppl Junior ml. U18II LO Ostroleka11,24sAWF Warszawa, 19.01.2013
7Suchecka Marta (1997)/ Malwina Mroz (05)100m Junior ml. U18II LO Ostroleka/ ZSM Kadzid?o14,15s/ 14,14s O-ka, 15.05.2014/ AWF W-wa 8.05.2021
8Ploska Klaudia (1996)100m J. U20II LO Ostroleka14,41sMZOSTiIT Ostroleka, 15.05.2014
9Katarzyna Laskowska (2001) Zylka Anna (1996)100m Ml. U16Gim 1 Ostroleka STO Ostroleka 13,88s 15,41sLomza, 18.04.2015 MOSiR Ostroleka, 29.04.2011
10Kur Kinga (2002)100m Dzieci ml. U12SP10 Ostroleka16,36sWarszawa, 02.06.2013
11Suchecka Marta (1997)100m ppl J. ml. U18II LO Ostroleka17,73sAWF Warszawa, 11.05.2014
12Brzezinska Natalia (1995)100m ppl J. U20 II LO Ostroleka20,98sAWF Warszawa, 11.05.2013
13Laskowska Katarzyna (2001)200m Dzieci st. U14SP10 Ostroleka30,14sMZOSTiIT Ostroleka, 15.05.2014r.
14Pierzchanowska Agnieszka (1992)200m J. U20II LO Ostroleka30,43sMOSiR Ostroleka,19.05.2010
15Zacharek Agnieszka (1994)200m Junior ml. U18II LO Ostroleka30,77sMOSiR Ostroleka, 18.05.2011
16Persa Malgorzata (1992)300m J. U20II LO Ostroleka49,13sAWF Warszawa, 09.01.2010
17Patrycja Tlomacka (1999) Glinka Aleksandra (1993)300m Junior ml. U18II LO Ostroleka50,28s 51,90sAWF Warszawa, 24.01.2016 09.01.2010
18Laskowska Katarzyna (2001) Kotowska Hanna (1996)300m Ml. U16 Gim 1Ostroleka STO Ostroleka46,50s 58,40sLomza, 02.06.2015 AWF W-wa, 09.01.2011
19 Julia Bozomanska(2004) Kur Kinga (2002)/ Zofia Mrozek (2013)300m Dzieci ml. U14SP5 Ostroleka SP10 Ostroleka/ SP 2 O-ka61,76s 62,24 s /57,28 sLomza, 18.04.2015 AWF Warszawa, 19.01.2013/ Ciechanów 3.09.2022
20Persa Malgorzata (1992)400m J. ml. U18II LO Ostroleka 67,18sAWF Warszawa, 2009
21Persa Malgorzata (1992)400m J. U20II LO Ostroleka67,38sMOSiR Ostroleka, 19.05.2010
22Pierzchanowska Agnieszka (1992)600m J. U20II LO Ostroleka1:56,13sAWF Warszawa, 16.01.2011
23Glinka Aleksandra (1993) Piatak Magdalena (2000)600m J. ml. U18II LO Ostroleka, ZSZ Nr 42:00,97s 1.59,50AWF W- wa, 17.01.2010 Ostroleka 20.09.2016
24Mierzejewska Anna (2001) Korsak Zuzanna (08)600m Dzieci ml. U12SP10 Ostroleka SP5 Ostroleka2;19,64s 2:17,86Siedlce, 05.06.2013 Teresin 09.06.2018Mistrzostwa Mazowsza Teresin srebrny medal
25Taradejna Anna (1992), Zera Katarzyna (1992) , Pierzchanowska Agnieszka (1992), Tulska Ewa (1992)4x 100m J. ml. U18II LO Ostroleka56.69sAWF Warszawa, 30.05.2009
26Taradejna Anna (1992), Zera Katarzyna (1992), Pierzchanowska Agnieszka (1992), Persa Malgorzata(1992)4x 100m J. U20II LO Ostroleka57,87sAWF Warszawa, 15.05.2010
27Kinga Kur (2002), Rutkowska Aleksandra (2002), Giers Sylwia (2000), Kotowska Agnieszka (1999)4x 100m Dzieci st. U14SP10, SP6, SP4,SP4 Ostroleka1:04,97sMZOSTiIT Ostroleka, 14.05.2013
28Dylewska Paulina (1993)w dal J. ml. U18II LO Ostroleka4,34mMOSiR Ostroleka, 30.04.2010
29Dylewska Paulina (1993)w dal J. U20II LO Ostroleka4,33 mMOSiR Ostroleka, 29.04.2011
30Giers Sylwia (2000)w dal Dzieci st. U14SP 4 Ostroleka 4,10mSiedlce, 05.06.2013
31Rutkowska Aleksandra (2002)w dal Dz. ml. U12SP6 Ostroleka3.78 mE-Spartakiada O-ka,21.06.2013
33Dylewska Paulina (1993)Trójskok J. U20II LO Ostroleka9,69mAWF Warszawa, 04.06.2011
32Suchecka Marta (1997)Trójskok J. ml. U18II LO Ostroleka9,84mAWF Warszawa, 18.01.2014
34Pragacz Zuzanna (1996)Trójskok Ml. U16PG Nowa Wies8,57mMOSiR Ostroleka, 18.05.2011
35Gasiewska Anna (1993)wzwyz J. ml. U18II LO Ostroleka140cmMOSiR Ostroleka, 30.04.2010
36Fidura Magdalena (1992)wzwyz J. U20II LO Ostroleka135cmMOSiR Ostroleka, 19.05.2010
37Prusinska Kinga (2002) Bozomanska Alicja (2007)wzwyz Dzieci ml. U12SP5Ostroleka SP5Ostroleka115cm 120cmOstroleka,19.09.2013 AWF Warszawa, 13.01.2018
38Gutowska Ewa (1996) Nozewska Katarzyna (1994)Kula (4kg) J. U20I LO II LO Ostroleka9,46 7,39mWarszawa, Orzel 09.05.2015 AWF Warszawa, 12.05.2012 r.
39Toryfter Natalia (1994)Oszczep (600g) J. U20II LO Ostroleka26,56mAWF Warszawa, 15.06.2013
40Gutowska Ewa (1997)Oszczep (500g) J. ml. U18I LO Ostroleka26,48mMZOSTiIT Ostroleka, 15.05.2014
41Gutowska Ewa (1997)kula (3 kg) J. ml. U18I LO Ostroleka9,86mMZOSTiIT Ostroleka, 15.05.2014
42Laskowska Katarzyna (2001)100m Dzieci st. U14SP10 Ostroleka13,64sAWF Warszawa, 31.05.2014
43Pysklo Natalia (2001) 100m ppl Dzieci st. U14SP5 Ostroleka19,96sAWF Warszawa, 31.05.2014
44Zebrowska Martyna (1998)100m (pr) J. ml. U18II LO Ostroleka13,84s E-S MZOSTiIT Ostroleka, 15.05.2014
45Mierzejewska Natalia (2001) Olbrys Julia (2006)kula (3kg) Dzieci st. U14Gimn Nr 1 Ostroleka SP 5 O-ka7,80m 790O-ka, 19.09.2014 AWF W-wa 26.01.2016
46Dembek Magdalena (1998)kula (4kg) J. ml. U18II LO Ostroleka6,86mOstroleka, 19.09.2014
47Wójtowicz Paula (2002)300m Dz.st. U14SP6 Ostroleka49,17s 49,61s 51,27sW-wa, Orzel Lomza, 02.06.2015 09.05.2015 AWF W-wa, 07.02.2015
48Pysklo Natalia (2001)60m ppl ml. U16Gimnazjum Klasyczne Ostroleka11,74sAWF Warszawa, 17.01.2015
49Mierzejewska Malgorzata (1972)w dal K35III LO im. Unii Europejskiej Ostroleka4,27mMPW zloty medal Bialystok, 30.06.2012Mistrzostwa Polski Weteranów Bialystok,2012 zloty medal w dal 4,27 m
50Halina Pierzchala (1959)kula (3kg) K50II LO im.C.K.Norwida Ostroleka9,41mMPW zloty medal Bialystok, 30.06.2012Mistrzostwa Polski Weteranów Bialystok,2012 zloty medal (9,41)
51Halina Pierzchala (1959)oszczep (500g) K50II LO im.C.K.Norwida Ostroleka21,78mMPW zloty medal Bialystok, 30.06.2012Mistrzostwa Polski Weteranów Bialystok,2012 - zloty medal (21,78m)
52Halina Pierzchala (1959)kula (3kg) K55II LO im.C.K.Norwida Ostroleka9,03m 9.17m 9.30mRadom 2014 Torun 23.03.2015r. Mistrzostwa Polski Weteranów Kraków 1-2 lipca 2017Mistrzostwa Polski Radom 2014 - zloty medal 9,03m Halowe Mistrzostwa Europy Weteranów Torun 2015 - 5 miejsce (9.17m) Mistrzostwa Polski Weteranów Kraków 2017 - srebrny medal (9.30m)
53Halina Pierzchala (1959)oszczep (500g) K55II LO im.C.K.Norwida Ostroleka22,57m 23,86m Radom 2014r. Torun 24.03.2015r. Mistrzostwa Polski Radom 2014 - zloty medal 22.57 (rekord Polski i rekord Mistrzostw Polski w kategorii W55) Halowe Mistrzostwa Europy Weteranów Torun 2015 -brazowy medal (23,86) Mistrzostwa Polski Weteranów Kraków 2017 srebrny medal (21,72m)
54Katarzyna Laskowska(2001)100m ml. U16Gim 1im. J Kusocinskiego13,88 sLomza, 18.04.2015
55Kinga Prusinska (2002)oszczep (500) Dz. st. U14SP5 im. Zofii Niedzialkowskiej21,75m 18,55m 16,84mLomza, 02.06.2015 W- wa, Orzel 09.05.2015 Lomza, 18.04.2015
56Katarzyna Laskowska(2001)200m ml. U16Gim 1im. J. Kusocinskiego30,08sOstroleka, 20.05.2015
57Bozomanska Julia (2004)800m dz. ml. U12SP5 im. Zofii Niedzialkowskiej 3;31,59Ostroleka, 20.05.2015
58Kinga Prusinska (2002)kula (3kg) ml. U16Gim.1im. J Kusocinskiego7,94m 8,33mWarszawa, 24.01.2016 Ostroleka,20.09.2016
59Piatak Magdalena (2000)800m j. ml. U18Gim.1im. J Kusocinskiego2:39,04sLomza, 08.05.2016
60Julia Bozomanska(2004) Katarzyna Mozdzynska03400m dz. st U14SP5 im. Zofii Niedzialkowskiej1:25,09 1:25,27sLomza 11.06.2016 Ostroleka, 18.05.2016
61Natalia Pysklo (2001)80mppl ml.U16Gimnazjum Klasyczne16,11sAWF W-a, 14.05.2016
62Piatak Magdalena (2000)1500m j.ml U18Gim.1im. J Kusocinskiego5:28,63s/ 5:25,17AWF W-a, 14.05.2016/ Orzel W-wa 13.05.2017
63Julia Bozomanska(2004)wzwyz dzieci st. U14 SP5 im. Zofii Niedzialkowskiej115cm 130cm 140 Lomza, 11.06.2016 Bialystok 15.01.2017/ Ostroleka 18.05.2017
64Paula Wojtowicz/ Kinga Prusinska wzwyz ml. U16Gim 2 / Gim 1 140 cm/ 140cmWarszawa, 18.06.2016 Ostroleka 18.05.2017Kinga Prusinska Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Olecko, 09.09.2017r. - 8-9 miejsce w skoku wzwyz (135 cm). 1 punk w systemie wspólzawodnictwa sportowego dzieci i mlodziezy Final Wojewódzki Siedlce 06.062017 w skoku wzwyz 135 cm
65Piatak Magdalena/ Oliwia Prachniak3km przelaj U18ZSZ Nr 4 im. A. Chetnika Ostroleka00:12:50/ 00:12:13Mistrzostwa Polski U-18 Jelenia Góra 11.03.2017 Kwidzyn 28.11.2020Mistrzostwa Polski U-18 Jelenia Góra 11.03.2017 - 48 miejsce/ Kwidzyn 28.11.2020 42 miejsce
66Prusinska Kinga (2002)oszczep ml. U16 Gim.1im. J Kusocinskiego25,10 Orzel W-wa 13.05.2017Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Olecko, 09.09.2017r. Kinga Prusinska - 11 miejsce (21,48 cm). 1 punk w systemie wspólzawodnictwa sportowego dzieci i mlodziezy
67Alicja Bozomanska (2007)wzwyz (maluchy)SP5110Ostroleka, 18.05.2017
68Piatak Magdalena5000m j. ml. U18ZSZ Nr 419:31,14 19:12,54Lomza, 07.06.2017 Bialystok, 22.07.2017 Mistrzostwa Polski - 17 miejsce, III klasa sportowa
69Piatak Magdalena3000m j. ml. (U18) ZSZ Nr 411:12.56Warszawa 02.09.2017
70 Natalia Pysklowzwyz j. ml. U18Gim.KLasyczne O-kaAWF W-wa 25.06.2017 Mistrzostwa Mazowsza W-wa 2017 srebrny medal (135 cm)
71Anna Zeranskawzwyz j.ml. U18Gim. Klasyczne O-ka AWF W-wa 25.06.2017 Mistrzostwa Mazowsza W-wa 2017 brazowy medal (125 cm)
72 Anna Zeranskakula jml. U18Gim. Klasyczne O-ka Siedlce 06.062017Final Wojewódzki Siedlce 2017 w pchnieciu kula 8,01m
73Julia Olbrys (06)pileczka palantowa U14SP5 Ostroleka31mTeresin, 09.062018Mistrzostwa Mazowsza Teresin 09.06.2018
74Weronika Rózycka (06)80m ppl dz.st. U14SP6 Ostroleka16,42 s/ 16,37Teresin, 09.062018/ Teresin 08.06.2019Mistrzostwa Mazowsza -srebrny medal Teresin 09.06.2018/ Mistrzostwa Mazowsza 7 miejsce 08.06.3019
75Marysia Szablowska 04 Julia Olbrys (06), Oleksiak Martyna (05) Weronika Rózycka (06)4x100mdz. st. U14SP6/SP5/SP61,02.21Ostroleka, 25.05.2018
76Oleksiak Martyna (05)100m dz. st. U14SP6 Ostroleka14,75 Ostroleka, 25.05.2018
77Olbrys Julia (06)oszczep (500) dz.ml. U12SP514,10Orzel Wa-wa 2018
78Olbrys Julia (06)kula (3kg) dz. ml. U12SP56,81Orzel W-wa 2018
79Korsak Zuzanna (08)60 m ppl dz ml U12 SP215,84Teresin 08.06.2019Mistrzostwa Mazowsza Teresin 2019 6 miejsce
80Halina Pierzchala (59)oszczep (400g) / (500 g) K60II LO23,01 m/ 23.07 mBialystok29.06.2019, Olsztyn 26.06.2021Mistrzostwa Polski Masters 2019 rekord Polski i rekord Mistrzostw Polski zloty medal oszczep (400g) 23,01 m zloty medal MP Masters oszczep 500 g 23.07 cm. MP Masters Toru? 2022 oszczep z?oty medal 20,01m
81Halina Pierzchala (59)kula (3kg) K60II LO8,53 mBialystok29.06.2019/ Mistrzostwa Polski Masters 2019 zloty medal kula 3kg 8,53 m
82Kinga Tomczak (86) grupa NPSoszczep (600g) K30Drezewo9,88 mBialystok, 29.06.2019Mistrzostwa Polski Masters 2019 srebrny medal
83Kinga Tomczak (86) grupa NPSkula (4kg)Drezewo4,88 mBialystok, 29.06.2019Mistrzostwa Polski Masters 2019 srebrny medal
84Natalia Zielinska(04) / Oliwia Prachniak (04)1000m U18Czerwin/ Siarcza Laka3:47,50 / 3:35,29AWF W-wa 18.01.2020/ 31.01.2021 18.01.2020/ 31.01.2021
85Natalia Zielinska 2004 Oliwia Prachniak 20042000m U18Czerwin/ Siarcza Laka8:19,87s/ 7:55,89 sAWF W-wa 2.02.20202.02.2020/ 6.02.2021
86Natalia Zielinska 041500m z przeszkodami U18Czerwin6:51,23 6:39,15 Bialystok 29.07.2020/ Warszawa 23.08.2020
87Malwina Mróz200 p plKadzidlo37,82 sCiechanów 12.09.2020
88Halina Pierzchala100 m Antonie17,34 s/ 17,33Olsztyn 26.06.2021/ Torun 18.06.2022 Mistrzostwa Polski Masters zloty medal 17,34 s/ srebrny medal 17,33
89Natalia Trzcinska400 m ppl U 23Siarcza Laka79.20/76.82/75,65AWF W-wa 7.05.2022/21.05.2022/29.05.2022
90Oliwia Prachniak2000 m przeszkody U 20Siarcza Laka8:55’48 AWF W-waMistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS (9:09,41) - 8 miejsce
91Malwina Mróz400 mpplKadzidlo 77,39 sBialystok 5.06.2022Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS (77,39 s) - 14 miejsce
92Elzbieta Bozomanska1500m K45Ostroleka07:03,92Torun 18.06.2022Mistrzostwa Polski Masters brazowy medal
93Elzbieta Bozomanska400m K45Ostroleka01:34,12Torun 18.06.2022Mistrzostwa Polski Masters 4 miejsce
94Natalia Trzcinska400 m U23Siarcza Laka68,21W-wa 29.05.2022
95Bo?omanska Elzbieta K45Niepodlegla 5-tkaOstro??ka0:26:23PGE Narodowy Warszawa, 6.11.2022 10 miejsce w trzeciej serii

 

 Rekordy mężczyzn

LPZawodnik (rocznik)Konkurencja (kateg. wiekowa)SzkolaWynikData i miejsce
1Kosewski Adam (2000)60m Dzieci st. U14SP 6 Ostroleka7,82 s(pr)E-Spartakiada, O-ka 21.06.2013
2Kosewski Adam (2000)60m Ml. U16Gimn Nr 2 Ostroleka8,08 sAWF Warszawa 05.01.2014
3Kosewski Adam (2000)100m Dzieci st. U14SP 6 Ostroleka 12,91sSiedlce, 05.06.2013
4Potkaj Przemyslaw (1994)/ Kopka Tomasz Aleksander (2002)300m J. ml. U18 II LO Ostroleka 44,86 s 42,71sAWF W-wa 9.01.2011 AWF W-wa 26.01.2019 AWF W-wa
5Mierzejewski Kacper (2003)300m Dzieci ml. U12SP10 Ostroleka 55,14 sSiedlce, 05.06.2013
6Kosewski Adam (2000)400m U14SP 6 Ostroleka 70,72 sWarszawa 11.05.2013
7Potkaj Przemyslaw (1994)600m U18II LO Ostroleka 1:40,95sAWF Warszawa, 16.01.2011
8Marcin Parda (1998) Demby Lukasz (1997)1000m U18II LO Ostroleka II LO Ostroleka3:05,82s 3:08,25sLomza, 18.04.2015 AWF Warszawa, 05.01.2014
9Antoni Pochmara (2001) Antoni Pochmara (2001) Wiktor Olbrys (2003)1000m U14SP 5 Ostroleka SP 5 Ostroleka SP 5 Ostroleka3;46,52s 3;39,78 s(pr) 3:41,71sSiedlce, 05.06.2013 E-S Ostroleka 06.06.2014 Ostroleka, 20.09.2016
10Demby Lukasz (1997) Norbert Dziegielewski 1500m U18II LO Ostroleka/ II LO Ostroleka4:43,97 s/ 4:40,37sW-wa,31.05.2014 W-wa 16.06.2018
11 Demby Lukasz (1997)2000m U18II LO Ostroleka6:34.81 s 6:58,74 sLomza, 18.04.2015 AWF W-wa, 18.01.2014
12Kosewski Adam (2000) w dal Dzieci st. U14SP 6 Ostroleka 5,02 mE-Spartakiada O-ka, 21.06.2013
13Kosewski Adam (2000) w dal Ml. U16Gimn Nr 2 Ostroleka 4,69 mAWF Warszawa 05.01.2014
14Mierzejewski Kacper (2003)w dal Dzieci ml. U12SP10 Ostroleka3,73 mE-S Ostroleka , 21.06.2013
15Kosewski Adam (2000) wzwyz Dzieci st. U14SP 6 Ostroleka 150 cmOstroleka, 19.09.2013
16Kosewski Adam (2000) 100m Ml. U16Gimn Nr 2 Ostroleka 12,72 sOstroleka 19.09.2013
17Demby Lukasz (1997)3000m J. ml. U18II LO Ostroleka10:29,48 sWarszawa, 11.05.2014
18Kruczyk Adrian (2003)100m Dzieci ml. U12SP5 Ostroleka16,10 s.Ostroleka, 16.05.2014
19Kruczyk Adrian (2003)200m Dzieci ml. U12SP5 Ostroleka36,21 sOstroleka, 16.05.2014
20Korsak Michal (2005) Trzcinski Olaf (2003) 400m Dzieci ml. U12SP2 Ostroleka SP5 Ostroleka1:22,86 s 1;26,13 sW-wa, 14.05.2016 Ostroleka, 16.05.2014
21Antoni Pochmara (2001) 1000m Dzieci st. U14 SP nr 5 Ostroleka 3;39,78 s(pr) E-S Ostroleka 06.06.2014
22Michal Korsak (2005) Wiktor Olbrys (2003)1000m Dzieci ml. U12SP2 Ostroleka SP 5 Ostroleka 04:01,43 s 04:11,50 (pr)Kadzidlo 21.06.2016r. E-S Ostroleka 06.06.2014
23Tomasz Kopka (2002)300m Dzieci st. U14SP6 Ostroleka52,26 s. Lomza, 18.04.2015
24Demby Lukasz (1997)1000m (U18)II LO Ostroleka2:53,21s 3:08,27sW-a Orzel 09.05.2015 AWF W-wa, 07.02.2015
25Piotr Charkiewicz (1977) oszczep (M35)SP5 Ostroleka57,80mMPW zloty medal Radom 09.07.2014Mistrzostwa Polski zloty medal (57,80m) Radom 09.07.2014
26Lukasz Demby Lukasz Demby (1997)6km na przelaj (J)II LO Ostroleka0:24:16sMistrzostwa Polski J Ilawa 21.03.2015r.
27Lukasz Demby (1997) 1500m (U20)II LO Ostroleka4:37,63s 4:41,7sLomza, 08.05.2016 O-ka, 20.05.2015
28Marcin Parda (1998)400m (U18)II LO Ostroleka56,95s 58,40sLomza,02.06.2015 O-ka, 20.05.2015
29Lukasz Demby (1997)5000m U18II LO Ostroleka0:17,95sLomza, 02.06.2015
30Wiktor Olbrys (2003)800m Dzieci st. U14SP5 Ostroleka2:59,27s Ostroleka, 18.05.2016
31Korsak Michal (2005)800m Dzieci ml. U12SP2 Ostroleka3:14,26s Ostroleka, 18.05.2016
32Korsak Michal (2005)100m Dzieci ml. U12SP2 Ostroleka17,32sWarszawa, 14.05.2016
33Korsak Michal (2005)/ Maciej Rolka (2011)600m Dzieci ml. U12SP2 Ostroleka/ SP Antonie2:1199s/ 2:08,07sWarszawa, 07.05.2016/ Ciechanów 3.09.2022
34Lukasz Demby (1997)10km przelaj U-23WAT Warszawa00:42:00Mistrzostwa Polski U-23 Jelenia Góra 11.03. 2017Mistrzostwa Polski U-23 Jelenia Góra 11.03. 2017 - 28 miejsce
35Demby Lukasz (1997)1500m (U-23) mlodziezowiecWAT Warszawa4:35,02 Orzel Warszawa 13.05.2017
36Oleksiak Kacper (2004)600m Dzieci st. U14SP-6 Ostroleka2:01,03sOrzel Warszawa 11.06.2017
37Piotr Charkiewicz (1977) oszczep M (40)SP5 Ostroleka55,69 mMistrzostwa Polski Weteranów Kraków 1-2 lipca 2017 Polski Weteranów Kraków 2017 - zloty medal (55,69m)
38Wiktor Olbrys (2003)3000m mlodzik U-16Gim Kl. Ostroleka12:21.08 Orzel Warszawa 02.09.2017
39Wiktor Olbrys / Wiktor Wolosz (2003)1000mGim Kl. Ostroleka/ II LO Ostro??ka 3:26,54/ 3:26’36 Kadzidlo/, Ciechanów 17.05.2018 Ciechanów 18.09.2021M. Maz. 6 miejsce
40Jakub Olbrys (08)/Maciej Rolka (2011)60m Dzieci ml. U12SP5 Ostroleka/ SP Antonie10,42/ 9,57Teresin 09.06.2018/ Ciechanów 3.09.2022
41Jakub Olbrys (08)pileczka palantowa Dzieci ml. U12SP5 Ostroleka32,5mTeresin 09.06.2018 Mistrzostwa Mazowsza - srebrny medal
42Szymon Suchcicki 01 / Maciej Janczewski 02/ Patryk Prusinski 03100m (U18)II LO O-ka/ ZSZ NR 1 / II LO O-ka12,42 s/ 12,32s/12,30s 12.16Ostroleka 25.05.2018 W-wa 17.06.2018 Lomza 05.06.2019 Bialystok 23.06.2020
42Szymon Suchcicki (01) Patryk Prusinski 03200m (U18)II LO Ostroleka 25,79 s/ 25,20/25,20 Ostroleka 25.05.2018 AWF W-wa 24.06.2018 Bialystok 29.07.2020
43Niedzwiedzki Michal (01)kula 5kg (U18)II LO Ostroleka11,82mOstroleka 25.05.2018
44Michal Brodackiwzwyz (U18)II LO Ostroleka150cmOstroleka 25.05.2018
45Pawel Domuradw dal j. ml. U18II LO Ostroleka5,42mOstroleka 25.05.2018
46Szymon Suchcicki (01) Karol Mróz (01) Domurad Pawel (01) Krystian Kornacki (01)4x100m J.ml. U18II LO Ostroleka50,78Ostroleka 25.05.2018
47Norbert Dziegielewski (01)800m J. ml. U18II LO Ostroleka2:19,88AWF W-wa 17.06.2018
48Michal Brodacki3 km chód sportowy J. ml. U18II LO Ostroleka22:49.67AWF W-wa 23.06.2018
49Wiktor Olbrys 032000 ml U16GIM. KL.7:36.28 W-wa Orzel 2018
50Patryk Prusinski 03/ Tomasz Kopka (02)60m J. ml. U18II LO Ostroleka7,58s/7,60 s/8,00 sAWF W-wa /2.02.2020/ 18.01.2020/ 26.01.2019
51Michal Brodacki (01)chód 5 km U 20II LO Ostroleka34:40,45 sAWF W-wa 22.06.2019
52Mieczyslaw Dlugolecki (1949)100m M70Ostroleka16,68 s/ 16,15 sAWF W-wa 15.06.2019/ Bialystok 29.06.2019Mistrzostwa Polski Masters - srebrny medal 100m 16,15 s.
53Mieczyslaw Dlugolecki (1949)kula 4 kg M70Ostroleka10, 35AWF W-wa 15.06.2019
54Mieczyslaw Dlugolecki (1949)w dal M 70Ostroleka3,16 mAWF W-wa 15.06.2019
55Milosz Markowski (2003)trójskok U18II LO Ostroleka10,72 m/ 10,81 mAWF 2.02.2020 AWF W-wa 23.08.2020
56Lukasz Demby 19972000m U20II LO Ostroleka6:44,10 sAWF 24.01.2016
57Milosz Markowski / Szymon Sadlowski 400m przez plotki U18II LO Ostroleka71,60/ 66,47/63,58/ 62.74 s/ 61,93 Bialystok 23.06.2020/ AWF Wa-wa 7.05.2022/29.05.2022/ Bialystok 5.06.2022/12.06.2022Szymon Sadlowski Mistrzostwa Krajowego Zrzszenia LZS - (62,74 s) -14 miejsce srebrny medal w Mistrzostwach Mazowsza 61,93
58Pawel Gozdziewski300m U 16II LO Ostroleka42:85 Ciechanów , 18.09.2021M. Maz. 5 miejsce
59Jerzy Bakula400m M60Laskowiec01:12,82Torun, 18.06.20224 miejsce Mistrzostwa Polski Masters
60Jerzy Bakula1500m M60Laskowiec06:09,23Torun, 18.06.20227 miejsce Mistrzostwa Polski Masters
61Tomasz Bozomanski400m M45Ostroleka 01:25,16 Torun, 18.06.20225 miejsce Mistrzostwa Polski Masters
62Tomasz Bozomanski1500m M45Ostroleka06:47,52Torun, 18.06.20227 miejsce Mistrzostwa Polski Masters
63Tomasz Bozomanski10-tka KurpiowskaOstroleka 00:56,08O-ka. 18.09.2022
64Szymon Sadlowski/ Jerzy Bakula/ Tomasz Bozomanski/ rez. Grzegorz KorsakMP Niepodlegla 5Dylewo/ Laskowiec/ Ostroleka0:21:59+0:24:28+0:24:52=01:11:19 rez. 0:25:01PGE Narodowy Wa-wa, 6.11.2022 7 miejsce w Druzynowych Mistrzostwach Polski na 5 km 01:11:19
65Szymon SadlowskiMP Niepodlegla 5Dylewo0:21:59PGE Narodowy Wa-wa, 6.11.2022 27 miejsce w 3 serii