Zapraszamy na III Ostrołęcki Bieg Papieski

plakat III Ostrołęcki Bieg Papieski-01Zapraszamy na planowany w dniu 9 kwietnia 2017 r. start w III Ostrołęckim Biegu Papieskim pod patronatem Prezydenta miasta, Pana Janusza Kotowskiego, na dystansie 3 kilometrów. To już trzecia edycja biegu wiodącego po malowniczych i historycznych miejscach Ostrołęki, mającego na celu oddanie hołdu wielkiemu Polakowi, św. Janowi Pawłowi II, Patronowi Ostrołęki w trzecią  rocznicę Jego kanonizacji (27 kwietnia) i 12. rocznicę śmierci (2 kwietnia).

Bieg odbędzie się ulicami: Szwedzką, dołem wzdłuż ulicy Spacerowej, Staromostową, pl. gen. Józefa Bema, Bartosza Głowackiego, Wiktora Gomulickiego, Stanisława Staszica, gen. Ludwika Bogusławskiego, Mikołaja Kopernika. Start i meta biegu usytuowane będą przy pomniku Papieża Jana Pawła II, przy Kościele pw. Nawiedzenia NMP  w Ostrołęce (ul. Szwedzka 2). Start III Ostrołęckiego Biegu Papieskiego – godzina 14.45

Udział w biegu jest nieodpłatny.

Limit miejsc: 200 (decyduje kolejność zgłoszeń)

Zapisy do biegu (https://elektronicznezapisy.pl/event/1414.html ) są otwarte do czwartku 6 kwietnia 2017 r. do godziny 15:00 lub do wyczerpania limitu miejsc. Więcej informacji: 506 799 655, 602 711 305, 502 038 597.                    Regulamin, program i mapa trasy biegu oraz oświadczenie do pobrania.

W zgłoszeniu podajemy: Nazwisko i Imię, Datę urodzenia (dz-m-r), Adres-miejscowość, Płeć, Klub/szkołę, Tel /e-mail.

Klub/szkoła Tel/email

Weryfikacja zawodników i składanie oświadczeń w biurze zawodów (namiot na placu przy Kościele pw. Nawiedzenia NMP  w Ostrołęce (ul. Szwedzka 2) przy odbiorze pakietów startowych, które czynne będzie w dniu zawodów w godzinach 10:00 -13:00 .

Klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn oraz  w kategoriach wiekowych: K12, K17, K25, K40, K41+, M12, M17, M25, M40, M41+ najmłodszy i najstarszy uczestnik biegu.

Organizator przewiduje puchary i medale w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn, wyróżnienia w kategoriach wiekowych, najmłodszego i najstarszego uczestnika biegu oraz nagrody – niespodzianki rozdane wśród wszystkich uczestników biegu.

Serdecznie zapraszamy!

Organizator: UKS CLAN Ostrołęka działający przy II LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce

Współorganizacja i współpraca: Miasto Ostrołęka, Parafia pw. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych  i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce, Pracownia Projektowa Dróg i Mostów w Ostrołęce – Maciej Giers, NSZZ „Solidarność” PO i W, Oddział w Ostrołęce, C.H.U. „Galeria Bursztynowa” w Ostrołęce, Stowarzyszenie UNIKAT – Grupa Radosna Twórczość, Bank Zachodni WBK, Oddział 1 Ostrołęka, Melvit.S.A. Kruki, Starostwo Powiatowe w Ostrołęce.