Zapraszamy na „Test Coopera dla Wszystkich” w Ostrołęce

text5328-7-4

Zapraszamy do udziału w „Teście Coopera”, który odbędzie się na stadionie miejskim w Ostrołęce w dniu 16 września 2017 r. Jest to próba wysiłkowa, opracowana przez amerykańskiego lekarza Kennetha H. Coopera, polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu pozwalająca ocenić Twoją aktualną kondycję fizyczną. Test skierowany jest do Wszystkich bez względu na wiek i płeć. Podczas testu starać się utrzymać w miarę jednakowe tempo, nie zatrzymywać się. Można biec, truchtać, maszerować, skakać, byleby pieszo. Szczegóły w załącznikach:

Zaproszenie

Regulamin (projekt) – zapoznaj się!

Wzór deklaracji 

Normy Testu Coopera

Elektroniczne zgłoszenia i ZAPISY TUTAJ lub https://elektronicznezapisy.pl/ przyjmowane są  od 20 sierpnia do 14 września 2017 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów.  Deklarację – wypełnij  i złóż w biurze zawodów. Uwaga! niepełnoletni składają w biurze zawodów deklaracje podpisane przez rodziców/prawnych opiekunów. Więcej informacji  pod numerem telefonu 506799655, 602711305

Udział w „TESCIE COOPERA” jest  nieodpłatny.

Nagrody:

  • Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy numer startowy, imienny certyfikat z wynikiem Testu oraz wodę.
  • Szkoła/klub/drużyna oraz najliczniejsza drużyna – rodzina, którą będzie reprezentować największa ilość uczestników, otrzyma wyróżnienie.
  • Wyróżnienie otrzyma również najmłodszy i najstarszy uczestnik Testu.
  • Puchar otrzyma zawodnik, który pokona najdłuższy dystans w kategorii K i M.
  • Wśród uczestników zostaną rozdane drobne upominki.

Do zobaczenia na bieżni!