








12 kwietnia 2026 roku odbył się XII Ostrołęcki Bieg Papieski ku czci św. Jana Pawła II, wielkiego Polaka, Patrona miasta Ostrołęki w przypadająca w tym roku 12 rocznicą Jego kanonizacji i 21 rocznicą Jego śmierci. Bieg na trzy-kilometrowej trasie odbył się ulicami Starego Miasta Ostrołęki, a start i meta usytuowane były tradycyjnie przy pomniku św. Jana Pawła II przy ostrołęckiej Farze.
Bieg odbył się pod honorowym patronatem Prezydenta Ostrołęki Pawła Niewiadomskiego, Przewodniczącego Rady Miasta Wojciecha Zarzyckiego i Starosty Ostrołęckiego Piora Liżewskiego.
Poprzedzony był Mszą Świętą w intencji uczestników i organizatorów, którą koncelebrował ks. proboszcz dr Wiesław Białczak
Uroczysteg...








































