Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 2020

Galeria zdjęć pod linkiem:

W piątek 2. października 2020 r. na Błoniach nad Narwią w Ostrołęce odbyły się Mistrzostwa Ostrołęki i Powiatu Ostrołęckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych zorganizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. Reprezentanci naszego klubu wspierali szkolne reprezentacje sztafet.

Świetnie zaprezentowały się sztafety reprezentacyjne II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce, przy której działa nasz klub. Zarówno sztafeta dziewcząt jak i chłopców zajęły I miejsce. Obydwa zespoły awansowały do finału międzypowiatowego, który odbędzie się w piątek 9. października w Ostrołęce nad Narwią.

Skład reprezentacji 2 LO dziewcząt:

Natalia Zielińska, Julia Kowalczyk  M. Kaczorek, M. Dobrowolska, J. Pietruczuk,  I. Marcińczyk, N. Kruczyk, W. Kobus, Alicja Suchecka, A. Drózd.

Skład reprezentacji II LO chłopców:

B.Wojsz, Hubert Grec,  M. Blat,  Tomasz  Denkiewicz, Jakub Jankowski, R. Suchecki, Kacper Piórkowski, Patryk Prusiński , Piotr Kozłowski, M. Galiński

Dziękujemy za piękną, waleczną postawę.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

Mistrzostwa Międzypowiatowe w sztafetowych biegach przałajowych dziewcząt i chłopców odbędą się w dniu 9 października (piątek) w Ostrołęce – błonie nad Narwią.

godz. 10.00 – Igrzyska Dzieci – dziewczęta i chłopcy rocz. 2008-2009

godz. 10.30 – Igrzyska Młodzieży – dziewczęta i chłopcy rocz. 2006-2007

godz. 11.00 – Licealiada – dziewczęta i chłopcy rocz. 2001 i mł.

Zgłoszenie do zawodów wyłącznie przez SYSTEM REJESTRACJI SZKÓŁ.