Zapraszamy na zajęcia lekkoatletyczne !

ZAJĘCIA LEKKOATLETYCZNE dla młodzieży i dzieci od 12 lat:

› ogólnorozwojowe, podnoszące ogólny poziom sprawności fizycznej,

› ukierunkowane na naukę i doskonalenie umiejętności technicznych i taktycznych w wybranych konkurencjach lekkoatletycznych oraz poprawę motoryczności,

› udział w zawodach lekkoatletycznych,

› organizację imprez sportowych: VII Ostrołęcki Bieg Papieski, Test Coopera i TSF, „Mikołajki na sportowo”

Roczna opłata składki członkowskiej dobrowolna co najmniej 20 PLN na konto klubu, numer konta w zakładce KONTAKT

Umowa – Wolontariat (zakładka DOKUMENTY)

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i ograniczoną ilością osób na zajęcia prosimy o zgłaszanie i potwierdzenie swojego udziału w zajęciach telefonicznie:

Trenerzy UKS Clan: H. Pierzchała 506799655, K. Giers tel. 668 429 666

Do zobaczenia!

Realizowane projekty w ramach dotacji:

• z Miasta Ostrołęki: 1) Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży oraz udział w zawodach 2)Organizacja kolejnych edycji imprez sportowych w Ostrołęce: VII Ostrołęckiego Biegu Papieskiego, VI Testu Coopera oraz XI edycji „Mikołajek na sportowo”
  • z Ministerstwa Sportu: Program „Klub 2021”.