Warning: session_start(): open(/var/lib/php-3/d/6/a/sess_d6af1e16724bae0021693bf6da396c77, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /profiles/u/uk/uks/uks-clan/uks-clan.cba.pl/wp-content/themes/atletica/functions.php on line 19
NASI ZAWODNICY W SZÓSTEJ EDYCJI BIEGU KOLEJARZA

– galeria –

W dniu 24 października w Ostrołęce na osiedlu Stacja odbył się VI Bieg Kolejarza. Na linii startu nie zabrakło również naszych reprezentantów, którzy odnotowali wysokie lokaty i miejsce na podium. W biegu głównym na dystansie 3000 m Malwina Mróz zajęła 6 miejsce w kategorii OPEN kobiet oraz Wiktor Wołosz 13 miejsce w kategorii OPEN Mężczyzn. Wiktor wystartował również na dystansie 1000 m w kategorii M 11-15 lat i zajął  6 miejsce. Na tym samym dystansie Konrad Dzwonkowski wywalczył 3 miejsce na podium.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy naszym wspaniałym klubowym kibicom !