Kolejne życiówki naszych zawodników w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Białymstoku

– galeria –

W dniach 4-5.06.2022 roku trójka naszych zawodników uczestniczyła w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Białymstoku. Po raz kolejny nasi zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe, rekordy klubu, rekord szkoły i zajęli punktowane miejsce liczące się w klasyfikacji województw:

Oliwia Prachniak  w biegu na dystansie 2000 m z przeszkodami uzyskała wynik 9:09,41 i uplasowała się na punktującym 8 miejscu.

Szymon Sadłowski w biegu na 400 m przez płotki wynikiem 62,74 s  uplasował się na 14 miejscu poprawiając około sekundy po raz kolejny swój rekord życiowy, rekord klubu i rekord II LO im C.K. Norwida w Ostrołęce.

Na tym samym dystansie Malwina Mróz wynikiem 77,39 s zajęła 14 miejsce i ustanowiła rekord klubu w swojej kategorii wiekowej U 18.

Malwina i Szymon wzięli udział również w biegu na 400 m, obydwoje poprawili swoje rekordy życiowe. Malwina uzyskała wynik 71,49sek poprawiając się ponad sekundę, a  Szymon osiągnął wynik 57,55 s poprawiając się o 6,5 s.