Ruszyła rejestracja na Jesienny Test Coopera w Ostrołęce 2022

ZAPISY TUTAJ

Poświęć 12 minut i sprawdź swoją kondycję fizyczną w Jesiennym Teście Coopera, który odbędzie się 24 września 2022 roku na stadionie miejskim w Ostrołęce.
Test skierowany jest do Wszystkich, zarówno do doświadczonych, jak i początkujących zawodników, nie zależnie od wieku, pochodzenia społecznego, czy też sprawności fizycznej.
Można biec, truchtać, maszerować, byleby na nogach.
Jeżeli uczestniczyłeś już w teście wcześniej przyjdź i spróbuj pobić swój dotychczasowy wynik.
Włączmy się do ogólnopolskiej akcji badania poziomu wydolności www.testcoopera.pl oraz ogólnoeuropejskiej akcji #BeActive, aby poprawić swoje zdrowie fizyczne, psychiczne i zintegrować się społecznie.
Udział w Teście jest nieodpłatny
Najlepszych czekają nagrody niespodzianki. Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat z wynikiem Testu i pamiątkowy numer startowy.
Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem Testu!
UWAGA ! Wypełnij stosowną Deklarację i złóż w biurze zawodów, niepełnoletni składają deklarację podpisaną przez rodziców/prawnych opiekunów.
Zgłoszenia potrwają do 22 września 2022 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych w systemie zawodników istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów. Weryfikacja uczestników (potwierdzenie zgłoszenia) w biurze zawodów najpóźniej 60 minut przed godziną startu, na którą dokona się rezerwacji zgłoszenia. Nie potwierdzone rezerwacje przepadają.
Program minutowy:

9:00 – Otwarcie biura zawodów (weryfikacja zawodników, odbiór numerów startowych)
10:00 Oficjalne otwarcie, powitanie zawodników. Start pierwszego biegu najmłodszych z rodzicami; kolejne biegi odbywać się będą co 30 min.; wręczenie certyfikatów i wyróżnień nastąpi bezpośrednio po każdym biegu.
10:30 – Bieg najmłodszych z rodzicami
11:00 – Bieg dzieci i młodzieży
11:30; 12:00 – Biegi OPEN
12:30 – Bieg Norwidowski 13:00 – Bieg po rekord
13:30Bieg Solidarności
14:00 Zakończenie imprezy, podsumowanie, wyróżnienie zwycięzców Testu Coopera oraz testów sprawnościowych i konkursów przeprowadzanych na bezpłatnych zajęciach lekkoatletycznych z UKS Clan.

Patronat: Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik
Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki,
Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł,
Dyrektor Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego wraz ze Szkołą Promocji Zdrowia w Ostrołęce Paweł Rafał Natkowski.
Narodowy koordynator: Ministerstwo Sportu i Turystyki
Serdecznie zapraszamy w imieniu partnerów i współorganizatorów.
Do zobaczenia na bieżni !
Organizator
UKS Clan Ostrołęka