Wysokie lokaty i miejsca na podium w Mini Maratonie dziecięcym i Dziesiątce Kurpiowskiej poprzedzających Półmaraton Kurpiowski 2022

W niedzielę 18 września 2022 nasi reprezentanci wzięli udział w Mini Maratonie dla dzieci poprzedzającym Półmaraton i Dziesiątkę Kurpiowską. Biegi dla dzieci na dystansie 2 km odbyły się na terenach wokół stadionu w dwóch kategoriach wiekowych: 2011 i młodsi oraz 2010 -2008. Wszyscy bardzo dzielnie walczyli, wysoko plasując się w swoich kategoriach wiekowych. Miejsca na podium zajęli: Maciej Rolka – 2 miejsce, Wojciech Jankowski -3 miejsce, tuż obok podium na 4 miejscu uplasowała się Zofia Mrozek i Laura Pych, Mateusz Jankowski zajął wysokie 7 miejsce, na 13 miejscu uplasował sie Wiktor Mysiorski. Wysoko uplasowali się również pozostali nasi reprezentanci: Aleksandra Zera i Marta Orzoł. Szczegółowe wyniki w krótce. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale oraz karnety na basen. Zawodnicy na podium otrzymali ponadto puchary, dyplomy i upominki. W Dziesiątce Kurpiowskiej pan Tomasz Bożomański z czasem 00:56,08 zajął 8 miejsce w kategorii M50 i 53 miejsce w kategorii OPEN.
Dziękujemy, gratulujemy!