FERIE NA SPORTOWO. ZAPRASZAMY.

– galeria zdjęć z ferii zimowych 2023-

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia lekkoatletyczne we wtorki i czwartki 15:30 -17:00 obiekty sportowe II LO lub 17:00 -18:00 stadion miejski ( w okresie ferii zimowych 11:0- 12:30 – II LO, 16:30 – 18:00 – stadion miejski), w środę 14:30 -16:00 – SP Antonie.

Do udziału w zajęciach niezbędne jest oświadczenie zamieszczone w zakładce Dokumenty (dla niepełnoletnich oświadczenie rodzica/ prawnego opiekuna, dla dorosłych oświadczenie zawodnika).

W programie:

› zajęcia ogólnorozwojowe, podnoszące ogólny poziom sprawności fizycznej,
› ukierunkowane na naukę i doskonalenie umiejętności technicznych i taktycznych w wybranych konkurencjach lekkoatletycznych oraz poprawę motoryczności, › testy sprawności fizycznej,
› przygotowanie i udział w zawodach lekkoatletycznych,
› uzupełniająco inne formy aktywności: gimstyc, nordic walking, ćwiczenia z rolerami, gry zespołowe.

Dla zawodników z licencją klubu niezbędne jest zaświadczenie lekarskie od lekarza medycyny sportowej lub lekarza rodzinnego o zdolności lub braku przeciwwskazań do uprawiania lekkiej atletyki i udziału w zawodach. Roczna składka członkowska 50 PLN.

Do zobaczenia!