Kolejne rekordy życiowe, rekordy klubu, starty w finałach naszych zawodników w Otwartych Mistrzostwach Warszawy U 16.

– galeria –

Kolejne rekordy życiowe, rekordy klubu, starty w finałach – z takimi osiągnięciami wrócili zawodnicy UKS „Clan” z Otwartych Mistrzostw Warszawy U 16, które odbyły się 28 maja na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie:
Wojciech Jankowski U16 z SP10 Ostrołęka zajął 3 miejsce w finale wieloskoku (3-skok) skacząc na odległość 9,43 m i 6 miejsce w finale rzutu oszczepem z wynikiem 23,62 m. W obydwu konkurencjach ustanowił pierwsze rekordy życiowe i jednocześnie rekordy klubu w kategorii U 16.
Wiktoria Błaszczak U14 z SP 1 Ostrołęka zajęła 7 miejsce w finale wieloskoku (3-skok) skacząc na odległość 8,33 m ustanowiła rekord życiowy i rekord klubu w kategorii U14 i w biegu na 100 m wynikiem 15,53 s odnotowała swój pierwszy rekord życiowy.
Gabriela Laskowska U12 z SP Lelis zajęła 8 miejsce w finale wieloskoku (3-skok) skacząc na odległość 7,55 m i ustanowiła rekord życiowy i rekord klubu w kategorii U12 oraz w biegu na 100 m wynik 16,22 s. W obydwu konkurencjach ustanowiła pierwsze rekordy życiowe i rekordy klubu w kategorii U 12.
Maksymilian Prusiński U14 z STO Ostrołęka zajął 8 miejsce w finale rzutu oszczepem. Wynikiem 18,45 m odnotował swój pierwszy rekord życiowy i jednocześnie rekord klubu w kategorii U14.

Nasi zawodnicy mieli również okazję spotkać wybitną, światowej klasy oszczepniczkę, nieustannie aktywną sportowo, rekordzistkę świata Masters w kategorii U60+ Genowefę Patlę, która udzielała cennych wskazówek startującym zawodnikom.

Gratulujemy naszym zawodnikom!

Wyjazd sfinansowany ze środków Miasta Ostrołęki na realizację projektu Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży oraz udział w zawodach.