Konkursy rekreacyjno-sportowe z okazji Dnia Dziecka przy Szkole Podstawowej w Antoniach (WYNIKI). Piknik rodzinny.

W dniu 31 maja 2023 r w przy Szkole Podstawowej w Antoniach odbyły się konkursy rekreacyjno – sportowe, w których wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły.

Rozgrywki odbyły się podczas zajęć UKS Clan dofinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu Klub 2023.

Konkurencje odbyły się w trzech kategoriach wiekowych. Liczba chętnych do wspólnej zabawy mile nas zaskoczyła. Wszyscy świetnie się bawili, bo ważniejszy od zwycięstwa był wspólnie spędzony czas.

Zwycięzcy zostali wyróżnieni podczas Pikniku Rodzinnego w dniu 3 czerwca 2023 roku. Nagrody ufundował i wręczył Wiceminister Sportu pan Arkadiusz Czartoryski

Bardzo dziękujemy licznie zgromadzonej społeczności Szkoły Podstawowej w Antoniach wraz panią Dyrektor Agnieszką Żebrowską oraz za współpracę, pomoc, wsparcie organizacyjne oraz osobisty udział w konkursach sportowo rekreacyjnych. Swoim osobistym zaangażowaniem udało się zachęcić do aktywności fizycznej tak liczne grono nie tylko uczniów, ale i nauczycieli, i pracowników szkoły, niektórzy, po raz pierwszy od wielu lat próbowali swoich sił w zaproponowanych formach aktywności fizycznej.

Dziękujemy naszym zawodnikom klubu i uczniom II LO: Przemkowi Kwiatkowskiemu i Szymonowi Sadłowskiemu za pomoc w biurze zawodów i przy sędziowaniu.

Gratulujemy zwycięzcom.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Byliście wspaniali!

Jednocześnie zapraszamy na zajęcia lekkoatletyczne dzieci, młodzież i dorosłych dofinansowanych z Ministerstwa Sporu i Turystyki na Program Klub 2023 i Urzędu Miasta Ostrołęki na realizację projektu: Zajęcia lekkoatletyczne i udział w zawodach dla dzieci, młodzieży i dorosłych :

• we wtorki czwartki – stadion miejski lub II LO 15:30 -17:00
  • w środy – obiekty sportowe przy Szkole Podstawowej w Antoniach 14:30 16:00.
  • W okresie wakacji zajęcia będą się odbywały do 15. lipca i od 15 sierpnia 2023 w wtorki czwartki w godzinach 17:00-18:30 , soboty – stadion miejski – w godzinach 8:30, w środy przy Szkole Podstawowej w Antoniach w godzinach 17:00 -18;30.

Do zobaczenia !