Półkolonie z UKS Clan 2023

Zawodnicy klubu UKS Clan Ostrołęka, którzy zadeklarowali swój udział w PROGRAMIE PROZDROWOTNYCH WAKACYJNYCH PÓŁKOLONII prosimy o wypełnienie

Dokonać wpłaty 200 zł na konto klubu UKS Clan z dopiskiem Półkolonie – wakacje 2023 za kogo (imię i nazwisko) do 5 sierpnia 2023 na numer konta klubu Santander Bank: 58 1090 2590 0000 0001 3057 8316.

Prosimy o aktualizację badań lekarskich – zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do uprawiania lekkiej atletyki i udziału w zawodach.

Skan wypełnionej karty i informację o dokonanej wpłacie oraz skan zaświadczenia lekarskiego (zawodnicy, którym skończył się termin aktualnych badań) przesłać na adres klubu: clan.lekkoatletyka@gmail.com Oryginały kart kolonijnych donieść na zajęcia przed rozpoczęciem kolonii.

Liczba miejsc ograniczona!

Program „PROZDROWOTNYCH WAKACYJNYCH PÓLKOLONII”

Miejsce: Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Antonie ul. Szkolna 6       w dniach 21-25 sierpnia 2023 w godzinach 9:00-14:00.

Zajęcia sportowe odbywać się będą na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej w Antoniach, na stadionie miejskim w Ostrołęce oraz okolicznych terenach zielonych.

Dodatkowe atrakcje: rejs Gondolą po Narwi, ognisko integracyjne, wyjście na basen, do kina, do kręgielni, do muzeum.

Dzień I poniedziałek (21.08.2023)

• Spotkanie informacyjno-integracyjne, powitanie uczestników, zapoznanie z programem i regulaminem, rozdanie indywidualnych dzienniczków dla uczestnika półkolonii przygotowanych przez Operatora Programu – Akademicki Związek Sportowy w Warszawie.
  • II śniadanie,
  • Spotkanie z dietetykiem, warsztaty dotyczące właściwych nawyków dietetycznych i prozdrowotnych,
  • Konsultacje z fizjoterapeutą, przeprowadzenie testu FMS do oceny wydolności, możliwości ruchowych i poziomu codziennej aktywności fizycznej, dobór odpowiednich ćwiczeń usprawniających dla każdego uczestnika przez fizjoterapeutę;
  • Zajęcia lekkoatletyczne + inne formy aktywności ruchowej, ćwiczenia usprawniające zalecone przez fizjoterapeutę;

Wtorek (22.08.2023)

• Warsztaty dietetyczne połączone z II śniadaniem;
  • Konsultacje z fizjoterapeutą, testy FMS cd. spotkanie z psychologiem;
  • Zajęcia lekkoatletyczne i inne formy aktywności fizycznej, ćwiczenia usprawniające zalecone przez fizjoterapeutę;
  • Wyjście do Muzeum Żołnierzy Wyklętych na strzelnicę, obejrzenie wystawy historycznej m. in.“Panteon Sportu”;
  • Podsumowanie dnia, sprawy organizacyjne.

Dzień III środa (23.08.2023) Spotykamy się na plaży miejskiej w Ostrołęce.

• Wyjazd integracyjny: rejs Gondolą po Narwi;
  • II śniadanie suchy prowiant + woda;
  • Rejs statkiem po Narwi. Ognisko integracyjne z pieczeniem kiełbasek, (Obiad);
  • Gry i zabawy rekreacyjno – sportowe;
  • Wyjście do kręgielni lub na basen;
  • Podsumowanie dnia, sprawy organizacyjne.

Dzień IV czwartek (24.08.2023)

-Spotkanie z psychologiem, warsztaty psychologiczne (radzenie sobie z emocjami, komunikacja, trening koncentracji,

poczucie własnej wartości, elementy diagnozy rozwoju psychofizycznego każdego uczestnika);

-Śniadanie II;

— Zajęcia lekkoatletyczne + inne formy aktywności, gry zespołowe;

• Kino lub muzeum lub basen;
  • Podsumowanie dnia, sprawy organizacyjne.

Dzień V piątek (25.08.2023)

• Zajęcia lekkoatletyczne + inne formy aktywności fizycznej;
  • II Śniadanie;
  • Spotkanie z fizjoterapeutą, TMS, ćwiczenia usprawniające;
  • Wyjście na basen lub do kina;
  • Podsumowanie dnia, sprawy organizacyjne.
  • Zakończenie, podsumowanie, wręczenie uczestnikom certyfikatów uczestnictwa w projekcie, pożegnanie.

W razie pytań tel. kontaktowy 508799655

Do zobaczenia!