TEST COOPERA w Ostrołęce 2023. ZAPISY

Zapraszamy na Jesienny Test Coopera w Ostrołęce

Kiedy ? 23 września 2023 roku

Gdzie? – stadion miejski w Ostrołęce, ul. Witosa 1.

Poświęć tylko 12 minut, a sprawdzisz swoją kondycję fizyczną.

Test skierowany jest do Wszystkich, zarówno do doświadczonych, jak i początkujących zawodników. Można biec, truchtać, maszerować, byleby na nogach. Jeżeli już uczestniczyliśmy w Teście, spróbujmy przyjść pobić swój dotychczasowy wynik. A może uda się ustanowić nowy rekord stadionu należący w kategorii Kobiet do Magdaleny Piątak 3100 m, w kategorii Mężczyzn do Damiana Świerdzewskiego 4050 m.

Włączmy się do ogólnopolskiej akcji badania poziomu wydolności www.testcoopera.pl oraz ogólnoeuropejskiej akcji #BeActive, aby poprawić swoje zdrowie fizyczne, psychiczne i zintegrować się społecznie.

Udział w Teście jest nieodpłatny.

Najlepszych, najliczniejsze drużyny, najmłodszego i najstarszego uczestnika czekają nagrody niespodzianki.

ZAPISY TUTAJ 

aktywne do 21 września 2023 r. lub do wyczerpania limitu miejsc.

Aby zapisać się na zawody należy wcześniej utworzyć konto na platformie Roster Athletics (konto może posiadać tylko osoba dorosła/rodzic), a następnie dodać do konta zawodnika (dziecko i/lub dorosły), którego chcemy zapisać. Szczegółowy poradnik pod linkiem: https://support.rosterathletics.com/pl/support/solutions/articles/44002284163-konto-zawodnika-tworzenie-i-zarządzanie

Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat z wynikiem Testu i pamiątkowy numer startowy.

UWAGA ! w aplikacji Decathlon go

DODATKOWE ZAPISY TUTAJ

link do zapisów: https://go.decathlon.pl/l/test-coopera-2023/64ca1f25-932e-4d34-a73a-bab31161ef98

Dla każdego uczestnika który zapisze się dodatkowo w aplikacji Decathlon GO oraz weźmie udział w biegu, Sklep Sportowy Decathlon w Ostrołęce przewiduje bony na zakupy w sklepach Decathlon oraz nagrodzi dodatkową nagrodą: -5 najlepszych mężczyzn -5 najlepszych kobiet  oraz najwolniejszego uczestnika. Warunkiem jest dodatkowe zapisanie się w aplikacji DECATHLON GO 

Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem Testu.

UWAGA ! W przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych w systemie zawodników istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów.

Warunki uczestnictwa: Prawo startu przysługuje każdej osobie, która oświadczy, że nie posiada przeciwwskazań lekarskich i wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz swojego wizerunku dla potrzeb klasyfikacji i promocji na podstawie elektronicznie podpisanych zgód uczestnictwa.

Weryfikacja uczestników (potwierdzenie zgłoszenia) w biurze zawodów najpóźniej 60 minut przed godziną startu, na którą dokona się rezerwacji zgłoszenia. Nie potwierdzone rezerwacje przepadają.

Program minutowy:

9:00 – Otwarcie biura zawodów (weryfikacja zawodników, odbiór numerów startowych)

10:00 – Oficjalne otwarcie, powitanie zawodników. Start pierwszego biegu, kolejne biegi odbywać się będą co 30 min, wręczenie certyfikatów nastąpi bezpośrednio po każdym biegu oraz wyróżnień zgodnie z regulaminem

10:00 – Bieg rodzinny najmłodszych z rodzicami;

10:30 – Bieg dzieci (8-12) lat

11:00 – Bieg dzieci i młodzieży (13-14) lat

11:30 – Bieg dzieci i młodzieży (15 -16) lat

12:00 – Bieg Open

12:30 – Bieg Norwidowski (Open)

13:00 – Bieg po rekord (Open)

13:30 – Bieg Solidarności (Open)

14:00 Zakończenie imprezy, podsumowanie, wyróżnienie zwycięzców

Serdecznie zapraszamy w imieniu partnerów i współorganizatorów.

Patronat : Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik,

Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki, 

 Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł,

Dyrektor Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego wraz ze Szkołą Promocji Zdrowia w Ostrołęce, Paweł Rafał Natkowski,                                                                                                      

Narodowy koordynator: Ministerstwo Sportu i Turystyki

Krajowy koordynator: Akademicki Związek Sportowy w Warszawie

Do zobaczenia na bieżni ! ZAPRASZAMY!

Organizator: UKS Clan Ostrołęka

Jednocześnie zapraszamy na bezpłatne zajęcia lekkoatletyczne z UKS Clan finansowanych z Miasta Ostrołęki oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Klub 2023, których koordynatorem jest Krajowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

oraz Prozdrowotne wakacyjne półkolonie podczas wakacji, których krajowym koordynatorem jest Akademicki Związek Sportowy w Warszawie. Szczegóły na stronie klubu UKS Clan Ostrołęka: http://uks-clan.cba.pl/