Miejsce tuż obok podium, starty w finałach i kolejne życiówki naszych zawodników w Mistrzostwach Mazowsza w Ciechanowie i podczas Warszawskiej Ligi LA 2023

W sobotę 16 września 2023 nasi zawodnicy wzięli udział w Mistrzostwach Mazowsza U16 w Ciechanowie.
Zawodnicy UKS CLAN zaprezentowali się z dobrej strony – wszyscy poprawili swoje rekordy życiowe, zapewnili sobie starty w finałach. Najwyżej uplasował się Przemysław Kwiatkowski, który zajął IV miejsce w rzucie dyskiem wynikiem 31,53 m (rekord życiowy) oraz V miejsce w rzucie oszczepem 38,02, poprawiając swój rekord życiowy prawie o 5 m. Tymi wynikami ustanowił też rekordy klubu. Przemysław Kwiatkowski jest uczniem II LO Ostrołęka. Na VI miejscu w biegu na 300 m przez płotki wynikiem 62.85 s uplasowała się Laura Pych (SP1) (rekord klubu). Wojciech Jankowski (SP10) w finale rzutu dyskiem wynikiem 22,63 zajął 8. miejsce, a w rzucie oszczepem osiągnął wynik 26,22 m. Poprawił swoje rekordy życiowe w obydwu konkurencjach prawie o 2 metry. W zawodach wzięła udział również Wiktoria Błaszczak (SP1) z rocznika 2010. Ustanowiła rekord życiowy w biegu na 100 m 15,40 s oraz w wieloskoku osiągnęła wynik 8,17m.

W dniu 17 września podczas Ligi Lekkoatletycznej w Warszawie Szymon Sadłowski, uczeń II LO w Ostrołęce, ustanowił rekord życiowy i rekord klubu w biegu na 400 m 54,46 s.

Gratulujemy.