Podziękowanie dla UKS Clan z Ministerstwa Sportu i Turystyki

Dziękujemy.

Poniżej cytujemy przesłane podziękowania

Szanowni Państwo,

w imieniu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz zespołu organizacyjnego Europejskiego Tygodnia Sportu, pragniemy serdecznie podziękować za Państwa aktywny udział oraz promocję zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej w 9. edycji tego wyjątkowego wydarzenia.

W okresie od 23 do 30 września 2023 roku, Państwa zaangażowanie i wkład w propagowanie sportu i rekreacji były nieocenione. Państwa działalność miała istotny wpływ na promocję aktywnego trybu życia w naszym kraju, przyczyniając się do budowania świadomości społecznej na temat korzyści płynących z regularnej aktywności fizycznej.

W związku z tym, z przyjemnością przekazujemy Państwu nasz Dyplom Podziękowania. To małe wyrażenie naszej wdzięczności za Państwa nieoceniony wkład w sukces tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Sportu.

Mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do 10. edycji Europejskiego Tygodnia Sportu, która odbędzie się w 2024 roku. Razem, działając wspólnie, możemy kontynuować naszą misję promowania aktywności fizycznej oraz inspirować innych do prowadzenia zdrowego stylu życia przez cały rok.
Razem bądźmy #BeActive!

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zespół ds. Europejskiego Tygodnia Sportu
Wydział Międzynarodowej Współpracy Sportowej
Departament Współpracy Międzynarodowej

etspolska@msit.gov.pl
https://gov.pl/sport

ul. Senatorska 14
00-082 Warszawa