Miejsce na podium i awanse do finału wojewódzkiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych SZS

27.10. 2027 odbyły się w Ostrołęce Międzypowiatowe Biegi Przełajowe zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy. W zawodach wzięła udział 5-osobowa reprezentacja naszego klubu. Wysoko uplasowali się nasi zawodnicy: Laura Pych uczennica SP1 Ostrołęka w biegu na dystansie 800 m zajęła najwyższe miejsce na podium, tuż obok podium na 4 miejscu uplasował się Szymon Sadłowski uczeń II LO Ostrołęka w biegu na dystansie 1500 m i na 6 miejscu na dystansie 1000 m uplasowała się Natalia Nowakowska uczennica III LO Ostrołęka. Wszyscy awansowali do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w marcu 2024 r. w Kamionie.

Ponadto udział wzięły: Wiktoria Błaszczak (SP1) i Aniela Zakrzewska (SP1). Szczegółowe wyniki wkrótce.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim naszym reprezentantom.