Mikołajki na sportowo 2023. Zapisy. Zapraszamy.

Zapraszamy do udziału w „Mikołajkach na sportowo” na rzecz dzieci z Domu Dziecka. XIII edycja akcji charytatywnej odbywa się na zajęciach klubowych UKS Clan w ramach Programu Klub 2023 finansowanych z Ministerstwa Sportu i Turystyki, których koordynatorem jest Krajowe Zrzeszenie LZS oraz z Miasta Ostrołęki dla dzieci, młodzieży i seniorów w godzinach 16:00 – 17.30 wtorki, czwartki na stadionie miejskim lub na obiektach sportowych II LO im. CK. Norwida w Ostrołęce, w środy – w Szkole Podstawowej w Antoniach. Akcja potrwa do 6.12.2023
Podsumowanie odbędzie się 7 grudnia 2023 w sali gimnastycznej II LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce w godzinach 16:00 -17:30.
Można sprawdzić się w wielu konkurencjach sportowych oraz wygrać nagrody.

Uwaga! Każdy zawodnik może wziąć udział w dowolnej ilości konkurencji, ale wyróżnienia za zwycięstwo otrzyma maksymalnie w dwóch konkurencjach, z których jedną może podzielić się i ofiarować na rzecz dzieci z Domu Dziecka lub przyniesie ze sobą upominek, który chciałby ofiarować na rzecz dzieci z domu Dziecka.
ZAPISY TUTAJ

Dodatkowe ZAPISY TUTAJ .

Decathlon przewiduje nagrody dla osób zapisanych do wydarzenia przez aplikację:  go.decathlon.pl

Proponujemy konkurs w Teście Sprawności Fizycznej (TSF) i konkurencjach sportowo – rekreacyjnych:
TSF: bieg 10×5 m, beep test, deska, w dal z miejsca.

Konkurencje sportowo-rekreacyjne: skakanka – przeskoki obunóż – liczba przeskoków w ciągu 30 sek, hula-hop – czas utrzymania na biodrach, rzuty osobiste do kosza – liczba celnych rzutów w ciągu jednej minuty, bieg na 60 m, 300 lub 400 m 800 m, rzut piłeczką palantową (dzieci SP do 2013) rzut oszczepem (SP 2012-2009 SPP +open).
Kategorie wiekowe: K/M (SP dzieci do 2013), (SP 2012 -2009), (SPP 2008 – 2004) (open – dorośli poniżej 2003).
Wyróżnienia – dla zwycięzców w poszczególnych konkurencjach we wszystkich kategoriach wiekowych Kobiet i Mężczyzn.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 506 799 655, 668 429 666
Obowiązuje strój i obuwie sportowe oraz czapka Mikołaja.

Patronat: Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik i Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł.

Organizatorzy, Współorganizatorzy i Partnerzy: UKS Clan Ostrolęka, II LO im. CK. Norwida w Ostrołęce, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Krajowe Zrzeszenie LZS, Polski Związek Lekkiej Atletyki, Miasto Ostrołęka, Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, NSZZ Solidarność Oddział  Ostrołęka, Sklep sportowy Decathlon w Ostrołęce, MOSiR w Ostrołęce, e-Ostrołęka.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Do zobaczenia!

W imieniu Dyrektora sklepu Decathlon zapraszamy do zapisów na stronie go.decathlon.pl na cykl challengów, które będą odbywać się w sklepie co sobotę do końca roku. Po zapisaniu się można przyjść do sklepu, przejechać na rowerku określoną liczbę kalorii i dostać niespodziankę.