Warning: session_start(): open(/var/lib/php-3/a/1/e/sess_a1ef7968a4bc706f09f4322470932599, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /profiles/u/uk/uks/uks-clan/uks-clan.cba.pl/wp-content/themes/atletica/functions.php on line 19
Brązowy medal, miejsca tuż obok podium i starty w finałach zawodników UKS Clan w Halowych Mistrzostwach Mazowsza U12, U14

W dniach 17-18 lutego w warszawskiej hali Akademii Wychowania Fizycznego odbyły się Halowe Mistrzostwa Mazowsza U12 i U14.

Zawody zorganizowane przez Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki zgromadziły bardzo licznie zawodników z całego Mazowsza.

Wspaniale zaprezentowali się nasi reprezentanci klubu:

Adam Nowakowski U12 (SP1 Ostrołęka) – zdobył brązowy medal w skoku wzwyż wynikiem 110 cm i na 600 m uzyskał czas 2:22,43.

Zuzanna Lipka U12 (SP Antonie) w skoku wzwyż wynikiem  95 cm zajęła miejsce tuż obok podium 4 miejsce i na 600 m wynikiem 2:33,08 PB poprawiła swój rekord życiowy prawie o 10 sek.

W bardzo licznie obsadzonym biegu na 60 m w którym wzięło udział około 100 zawodniczek Zofia Mrozek U12 (SP 2 Ostrołęka) w eliminacjach uzyskała czas  9:58, awansowała do finału B i w finale wynikiem  9,62 wywalczyła 4 miejsce. Zosia  wzięła udział również w biegu na  300 m , wynikiem 55,41 ustanowiła rekord życiowy.

Mateusz Jankowski  U12 (SP1 Ostrołęka) w debiutanckim skoku wzwyż wynikiem  105 cm zajął  5 miejsce i na 600 m  uzyskał czas 2:28,18.

Laskowska Gabriela U14 (SP Łęg Przedmiejski) skacząc również po raz pierwszy w skoku wzwyż pokonała poprzeczkę na wysokości 1,15 cm i na 300 m zwyciężyła w swojej serii wynikiem 54.48 sekund, swój halowy rekord życiowy poprawiła około 5 sekund.

Małgorzata Rolka U 14 (SP Antonie) w skoku w dal wynikiem 3.78 m ustanowiła rekord życiowy i w biegu na 60 m uzyskała czas 10.02 s.

Aleksandra Lipka U14 (SP Antonie) w biegu na 60 m uzyskała czas 10,14 sekund, ustanowiła rekord życiowy i w skoku w dal uzyskała wynik 3.40 m

Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom!