Trzy medale najmłodszych adeptów UKS Clan Ostrołęka w Mistrzostwach Mazowsza U12 w Młodzieszynie 2024

25 maja 2024 w Młodzieszynie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza U12 zorganizowane przez Warszawsko -Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki i Gminę Młodzieszyn. Młodzi adepci królowej sportu z UKS Clan Ostrołęka wywalczyli trzy medale i kolejne rekordy życiowe i klubu:
Zofia Mrozek uczennica SP2 Ostrołęka zdobyła złoty medal w skoku wzwyż wynikiem 128 cm poprawiła swój rekord życiowy i rekord klubu oraz zdobyła srebrny medal w biegu przez płotki zwyciężając swoją serię wynikiem 11,88 i poprawiła również swój rekord życiowy i rekord klubu.
Zuzanna Zalewska SP2 Ostrołęka zdobyła brązowy medal w rzucie piłeczką palantową wynikiem 28,40 m
Zuzanna Lipka SP Antonie w skoku wzwyż pokonała poprzeczkę na wysokości 90 cm plasując się na siódmym miejscu oraz rekord życiowy na dystansie 300 m 60,55 s
Veronica Bielska SP Antonie w rzucie piłeczką palantową uzyskała odległość 17,50 m plasując się tym wynikiem na 12 miejscu.
Ponadto dziewczęta wystartowały w sztafecie 4×100 m, wynikiem 71:008 sekund uplasowały się na ósmym miejscu biegając w kolejności w składzie: Zuzanna Zalewska, Zuzanna Lipka, Veronica Bielska i Zofia Mrozek.