Wojciech tuż obok podium i debiut Mikołaja w Międzywojewódzkich Mistrzostwach U16 (MAZ-WMZ) w Lekkiej Atletyce 2024

7 września 2024 na warszawskim AWF odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików U16 (MAZ-WMZ). W zawodach wzięli udział dwaj nasi reprezentanci: Wojciech Jankowski i Mikołaj Bursiewicz. Wysoko tuż obok podium na czwartym miejscu uplasował się Wojciech Jankowski w rzucie oszczepem wynikiem 35,96 m. Poprawił swoją życiówkę prawie 10 m i zdobył 2 punkty w systemie współzawodnictwa sportowego prowadzonym przez prze Instytut Sportu w Warszawie przy Ministerstwie Sportu i Turystyki. Wojtek wystartował również w skoku wzwyż, pokonał poprzeczkę na wysokości 145 cm, wynikiem tym zajął 7 miejsce i zdobył kolejny 1 punkt w systemie współzawodnictwa sportowego. Razem zdobył trzy punkty. Mikołaj zadebiutował w biegu na 100 m. Zajął 2 miejsce w swojej serii. Uzyskał wynik 13,13 s . Wynikiem tym uplasował się na 21 miejscu.