Kolejny rekord Szymona w Warszawskiej Lidze Lekkoatletycznej i podium dla Laury w Mini maratonie

W niedzielę 15 września 2024 roku zawodnik naszego klubu Szymon Sadłowski, uczeń II LO w Ostrołęce uczestniczył w Warszawskiej Lidze Lekkoatletycznej. Szymon wystartował w biegu na dystansie 400 m. Pokonał ten dystans w czasie 52,82 s. Wynikiem tym pobił po raz kolejny swój rekord życiowy i rekord klubu.
Czy uda się Szymonowi pobić rekord szkoły II LO, który należy do Marka Stefko ustanowiony w 2002 roku, a jego rekord to wynik 52,36?

W tym samym dniu w Mini maratonie Kurpiowskim w Ostrołęce Laura Filipiak stanęła na trzecim miejscu podium na dystansie 2 km w kategorii dziewczęta 2014 i młodsi oraz Mateusz Korytkowski tuz obok podium na czwartym miejscu.

Gratulujemy i życzymy kolejnych życiówek i wysokich lokat!