Warning: session_start(): open(/var/lib/php-3/0/e/4/sess_0e400c6287d8531b6c76dc46cc6ce787, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /profiles/u/uk/uks/uks-clan/uks-clan.cba.pl/wp-content/themes/atletica/functions.php on line 19
Podium i wiele wysokich lokat dla naszych zawodników w Biegu Kolejarza 2024

więcej zdjęć –

W sobotę 21 września 2024 roku odbył się Bieg Kolejarza na Osiedlu Stacja Ostrołęka, który bardzo licznie zgromadził dzieci, młodzież i dorosłych oraz całe rodziny z miasta Ostrołęki i okolicznych miejscowości. Imprezie towarzyszył festyn z licznymi atrakcjami. Organizatorem Biegu była Rada Osiedla Stacja ora Klub Sportowy Mag przy SP3. Start Biegu poprzedzony był złożeniem kwiatów przez władze Miasta Ostrołęki i osiedla Stacja przy obelisku poległych kolejarzy. 14- osobowa reprezentacja naszego klubu wzięła udział w kolejnej już IX edycji Biegu, które odbywały się na dwóch dystansach:1 km dla dzieci w kategoriach wiekowych (do 11 lat i 12-15lat) oraz na 5 km w kategorii OPEN. Wszyscy nasi zawodnicy bardzo dzielnie walczyli, uzyskali wiele czołowych lokat, nie zabrakło też podium dla naszego reprezentanta. Na trzecim miejscu podium stanął Mateusz Jankowski w biegu na 1000 m w kategorii chłopcy do lat 11. Szczegółowe wyniki wkrótce.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!