Nasi zawodnicy w kolejnych kontrolnych zawodach WMOZLA w Warszawie

Dnia 02.02.2020 zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Clan” działającego przy II LO w Ostrołęce zaprezentowali swoje możliwości w kolejnych otwartych halowych zawodach kontrolnych WMOZLA w warszawskiej Hali Akademii Wychowania Fizycznego. W zawodach tych uczestniczyli zawodnicy z niemalże całego kraju. Nasi reprezentanci brali udział w wielu konkurencjach, zapewniając sobie starty w finałach: Natalia Zielińska w biegu na 2000 m uzyskała czas 8:19,87s i zajęła 4 miejsce. W biegu na tym samym dystansie Kacper Piórkowski uzyskał czas 7:05,31s i zajął 5 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Patryk Prusiński  w biegu na  60 m zajął 3 miejsce w finale A uzyskując czas 7.58s (w biegu eliminacyjnym 7,64s) i ustanowił swój nowy rekord życiowy. Miłosz Markowski startując w dwóch konkurencjach- w biegu na 60 m uzyskał czas 7.84 oraz w trójskoku, w którym skoczył na odległość 10.72 m uplasował się na 1 miejscu w swojej kategorii wiekowej i zajął 4 miejsce w kategorii OPEN

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.