Nasi zawodnicy z życiówkami w Mityngu w Białymstoku

23 czerwca 2020 r. nasi zawodnicy: Natalia Zielińska, Patryk Prusiński i Miłosz Markowski uczestniczyli w Mityngu Lekkoatletycznym w Białymstoku. Wszyscy ustanowili rekordy życiowe w swoich konkurencjach: Natalia w biegu na 800 m wynikiem 2:50.43 s zajęła 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej, Patryk Prusiński w biegu na 100 m wynikiem 12,16 s zajął 2 miejsce w swojej serii i piąte miejsce w swojej kategorii wiekowej, wynikiem tym ustanowił również rekord klubu oraz Miłosz Markowski w biegu finałowym na 400 m przez płotki wynikiem 71,60s zajął 4 miejsce i ustanowił rekord klubu i rekord szkoły.