Mikołajki na sportowo 2022. Zapraszamy.

Zapraszamy do udziału w „Mikołajkach na sportowo” na rzecz Dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce i Czarnowcu oraz z Ukrainy w dniach 3.11.2022 – 6.12.2022 w godzinach 15:30 – 17.00 na stadion miejski w czwartki i do II LO im. CK. Norwida w Ostrołęce we wtorki oraz do SP w Antoniach w środy w gdzinach 14:30-15:30.
Można sprawdzić się w wielu konkurencjach sportowych oraz wygrać nagrody.
Proponujemy konkurs w Teście Sprawności Fizycznej i konkurencjach sportowo – rekreacyjnych:

Test Sprawności Fizycznej: Bieg 10×5 m, beep test, deska, zwis na drążku nachwytem na ugiętych rękach, w dal z miejsca.

Konkurencje sportowo-rekreacyjne: Bieg po kopercie 3×5 m (sala gimnastyczna II LO, SP Antonie) Podbijanie piłeczki paletką do tenisa stołowego (II LO, SP Antonie), Skakanka – przeskoki obunóż (II LO, SP Antonie), Hula-hop – czas utrzymania na biodrach (II LO, SP Antonie), Rzuty osobiste do kosza – liczba celnych rzutów w ciągu jednej minuty (II LO, SP Antonie), Tor przeszkód szybkościowo zwinnościowy z przewrotem i przeciąganiem szarfy (sala gimnastyczna II LO ), Wieloskok z rozbiegu (stadion miejski), Rzut piłeczka palantową (stadion miejski –boisko boczne i SP Antonie), Rzut oszczepem (stadion miejski-boisko boczne i SP Antonie).

Konkursy finałowe od godziny 12:00-15:30 (sala gimnastyczna II LO) uświetni występ Szkolnego Zespołu Muzycznego.

Podsumowanie, ogłoszenie wyników, wręczenie wyróżnień zwycięzcom po zakończeniu całego cyklu konkursów w dniu 6. grudnia 2021 godz.15:30 -17:00 sala gimnastyczna II LO.

Kategorie wiekowe: K/M Rocznik (2013 i młodsi), (2012 -2008) i (2007 i starsi).

Zgłoszenia na adres clan.lekkoatletyka@gmail.com lub składamy na miejscu wypełnione i podpisane przez uprawnione osoby. DEKLARACJA uczestnictwa do pobrania na stronie klubu w zakładce Dokumenty pod adresem: www.uks-clan.cba.pl lub II LO http://www.2lo.ostroleka.edu.pl/ (Niepełnoletnich obowiązuje DEKLARACJA rodzica/prawnego opiekuna, dorosłych – DEKLARACJA zawodnika.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 506 799 655, 668 429 666

Obowiązuje strój i obuwie sportowe oraz czapka Mikołaja.
Zabierz ze sobą UPOMINEK, którym chciałbyś obdarować Dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce

Do zobaczenia!

Akcja odbywa się na zajęciach klubu finansowanych w ramach Programu Klub 2022 i na zajęciach pozalekcyjnych WF z AWF z Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz w ramach zajęć szkoleniowych finansowanych z Miasta Ostrołęki.