Zawody rekreacyjno – sportowe zakończone Piknikiem Rodzinnym przy Szkole Podstawowej w Antoniach (ZAPISY)

ZAPISY

Serdecznie zapraszamy Społeczność Szkoły Podstawowej w Antoniach na konkursy rekreacyjno – sportowe.
Gdzie? – obiekty sportowe przy Szkole Podstawowej im. J. Korczaka w Antoniach
Kiedy ? – w dniu 31.05.2023 w godzinach 14:30-16:00.
Weryfikacja uczestników: w dniu 31.05.2023 w godzinach 14:00- 14:30.
Wręczenie wyróżnień zwycięzcom podczas Pikniku Rodzinnego w dniu 3. czerwca 2023 roku.

W programie: konkurencje indywidualne rozgrywane w 3 kategoriach wiekowych:

• kategoria U11 – klasy 1-3
  • kategoria U16-klasy 4-8,
  • kategoria Seniorzy: mile widziani tutaj rodzice, nauczyciele, pracownicy, wszyscy chętni powyżej 16 roku życia
    oraz konkurencje zespołowe (4-osobowe w tym 2 dziewczynki i dwóch chłopców lub 2 kobiety i dwóch mężczyzn).
    Proponujemy :
    Konkurencje indywidualne do wyboru:
    bieg na 40m z nawrotem, tor sprawnościowy na 50m, wieloskok, rzut piłeczka palantową,
    w dal z miejsca
    konkurencje zespołowe: sztafety 4 osobowe (w tym 2 dziewczynki i dwóch chłopców):
    bieg 40 m z nawrotem i przekazaniem pałeczki sztafetowej
    tor sprawnościowy na 50m
    skakanka
    ZAPISY pod poniższym linkiem:

Aby zapisać się na zawody należy wcześniej utworzyć konto na platformie Roster Athletics (konto może posiadać tylko osoba dorosła/rodzic), a następnie dodać do konta zawodnika (dziecko i/lub dorosły), którego chcemy zapisać.

Szczegółowy poradnik pod linkiem: https://support.rosterathletics.com/pl/support/solutions/articles/44002284163-konto-zawodnika-tworzenie-i-zarządzanie
Konkursy odbywać się będą podczas zajęć UKS Clan dofinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu Klub 2023, których krajowym koordynatorem jest Krajowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych oraz z Miasta Ostrołęki „ Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży oraz udział w zawodach”