Dzień Dziecka w UKS Clan z Decathlon Go

Zapraszamy na konkursy sportowo-rekreacyjne i testy sprawnościowe z okazji Dnia Dziecka, które odbędą się podczas zajęć treningowych klubu UKS Clan we wtorek i czwartek na stadionie miejskim w Ostrołęce w godzinach 15;30-18:00 i w środę na obiektach sportowych przy SP Antonie w godzinach 14:30 -17:30. Zajęcia odbywają się w ramach realizowanych projektów z Ministerstwa Sportu „Lekkoatletyka dla każdego” i Program Klub 2024 oraz z Miasta Ostrołęki ” Szkolenie dzieci i młodzieży oraz udział w zawodach„.

Dzięki współpracy z DECATHLON OSTROŁĘKA można wygrać nagrody. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja online.

Zapisy pod linkiem NAGRODY DECATHLON GO.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody.

Nagrody ufundował i wręczał Dyrektor Sklepu Sportowego Decathlon w Ostrołęce Mikołaj Kowalski

DZIĘKUJEMY!

Akcja świętowania trwa – ZAPRASZAMY!