Test Coopera w Ostrołęce 2024. ZAPRASZAMY.

Zapraszamy na Jesienny Test Coopera w Ostrołęce
Kiedy ? 28 września 2024 roku
Gdzie? – stadion miejski w Ostrołęce, ul. Witosa 1.
Poświęć tylko 12 minut, a sprawdzisz swoją kondycję fizyczną.
Test skierowany jest do Wszystkich, zarówno do doświadczonych, jak i początkujących zawodników.

Można biec, truchtać, maszerować, byleby na nogach.

Jeżeli już uczestniczyłeś w Teście, przyjść i pobij swój dotychczasowy wynik.
A może uda Ci się ustanowić nowy rekord stadionu ?
Do kogo należy? W kategorii Kobiet do Magdaleny Piątak 3100 m, w kategorii Mężczyzn do Damiana Świerdzewskiego 4050 m.
Włączmy się do ogólnopolskiej akcji badania poziomu wydolności www.testcoopera.pl oraz ogólnoeuropejskiej akcji #BeActive, aby poprawić swoje zdrowie fizyczne, psychiczne i zintegrować się społecznie.
Udział w Teście jest nieodpłatny.

NAGRODY:
Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat z wynikiem Testu i pamiątkowy numer startowy. Najlepszych, najliczniejsze drużyny, najmłodszego i najstarszego uczestnika czekają nagrody niespodzianki.

UWAGA ! ZAPISY pod linkiem NAGRODY Decathlon go

aktywne do 26 września 2024 r. lub do wyczerpania limitu miejsc.
W przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych w systemie zawodników istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów.

Warunki uczestnictwa: Prawo startu przysługuje każdej osobie, która oświadczy, że nie posiada przeciwwskazań lekarskich i wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz swojego wizerunku dla potrzeb klasyfikacji i promocji na podstawie elektronicznie podpisanych zgód uczestnictwa.

Weryfikacja uczestników (potwierdzenie zgłoszenia) w biurze zawodów najpóźniej 60 minut przed godziną startu, na którą dokona się rezerwacji zgłoszenia. Nie potwierdzone rezerwacje przepadają

Program minutowy:

9:00 – Otwarcie biura zawodów (weryfikacja zawodników, odbiór numerów startowych)
10:00 – Oficjalne otwarcie, powitanie zawodników. Start pierwszego biegu, kolejne biegi odbywać się będą co 30 min, wręczenie certyfikatów nastąpi bezpośrednio po każdym biegu oraz wyróżnień zgodnie z regulaminem
10:00 – Bieg rodzinny najmłodszych z rodzicami; (tutaj wyróżnienie najliczniejszej rodziny)
10:30 – Bieg dzieci 8-10 lat
11:00 – Bieg dzieci i młodzieży 11-12 lat
11:30 – Bieg dzieci i młodzieży 13 -14 lat
12:00 – Bieg dzieci i młodzieży 15-16 lat
12:30 – Bieg Open
13:00 – Bieg Solidarności (Open)
13:30 – Bieg po rekord (Open)
14:00 Zakończenie imprezy, podsumowanie zawodów, wyróżnienie zwycięzców, rekordzistów.
Serdecznie zapraszamy w imieniu partnerów i współorganizatorów.
Patronat: Prezydent Miasta Ostrołęki Paweł Niewiadomski
Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki,
Starosta Ostrołęcki Piotr Liżewski,
Dyrektor Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce, Paweł Rafał Natkowski,
Narodowy koordynator: Ministerstwo Sportu i Turystyki
Krajowy koordynator: Akademicki Związek Sportowy w Warszawie
Do zobaczenia na bieżni ! ZAPRASZAMY!

Partnerzy i Współorganizatorzy: patrz regulamin
Organizator: UKS Clan Ostrołęka działający przy II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce